Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Main
ru: Основная

en: CSS class
ru: CSS-класс

en: Logo
ru: Логотип

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Status message
ru: Статус

en: Under Content
ru: Под Содержимым

en: Wrapper
ru: Обёртка

en: Over Content
ru: Над Содержимым

en: HTML element
ru: HTML-элемент
