Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: HTML element
ug: ئېلىمىنتى HTML
