Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Main
uk: Головна

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: Logo
uk: Логотип

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Sidebar
uk: Панель

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Wrapper
uk: Обгортка

en: Over Content
uk: Над вмістом

en: HTML element
uk: HTML-теґи
