Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: CSS class
az: CSS klas

en: Logo
az: loqo

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Status message
az: Status mesajı
