Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Main
ca: Principal

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Logo
ca: Logotip

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Wrapper
ca: Contenidor

en: HTML element
ca: Element HTML
