Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Main
da: Primær

en: CSS class
da: CSS klasse

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: You are here
da: Du er her

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: HTML element
da: HTML-element
