Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Status message
eu: Mezu egoera
