Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Main
fa: اصلی

en: Logo
fa: آرم

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Sidebar
fa: نوار جانبی

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: HTML element
fa: عنصر HTML
