Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Main
fr: Principal

en: CSS class
fr: Classe CSS

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Status message
fr: Message d'état

en: Wrapper
fr: Enveloppe (wrapper)

en: HTML element
fr: Élément HTML
