Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Logo
gl: Logotipo

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: HTML element
gl: Elemento HTML
