Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Status message
he: הודעת סטטוס
