Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: CSS class
id: Kelas CSS

en: Footer
id: Catatan kaki

en: You are here
id: Anda di sini

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder

en: Status message
id: Pesan status

en: HTML element
id: Elemen HTML
