Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: CSS class
it: Classe CSS

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Status message
it: Messaggio di stato

en: HTML element
it: Elemento HTML
