Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: CSS class
ka: CSS კლასი

en: Logo
ka: ლოგო

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
