Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Main
mr: मुख्य

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह
