Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू
