Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Main
nl: Hoofd

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: You are here
nl: U bent hier

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Status message
nl: Statusbericht

en: HTML element
nl: HTML-element
