Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Main
pt: Principal

en: CSS class
pt: Classe CSS

en: Logo
pt: Logótipo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: You are here
pt: Está aqui

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Status message
pt: Mensagem de estado

en: Wrapper
pt: Invólucro

en: HTML element
pt: Elemento de HTML
