Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Logo
sr: Лого

en: Footer
sr: Подножје

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Status message
sr: Статусна порука
