Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: CSS class
th: คลาส CSS

en: Logo
th: โลโก้

en: Header
th: ส่วนหัว

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: HTML element
th: อิลิเมนต์ HTML
