Pannelli (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Logo
ur: لوگو

en: Header
ur: ہیڈر
