Panopoly (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (1807 entries)

en: list
et: nimekiri

en: Forms
et: Vormid

en: Home
et: Avaleht

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: enabled
et: lubatud

en: enable
et: luba

en: context
et: kontekst

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: approve
et: kiida heaks

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Item
et: Kirje

en: content
et: sisu

en: Development
et: Arendus

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Replies
et: Vastused

en: Last Post
et: Uusim postitus

en: Closed
et: Suletud

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: more
et: veel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: footer
et: jalus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: License
et: Litsents

en: Home page
et: Avaleht

en: Project
et: Projekt

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: all
et: kõik

en: File
et: Manus

en: Tag
et: Sildid

en: Login
et: Sisselogimine

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Comment form
et: Kommentaari vorm

en: User contact form
et: Kasutaja kontaktvorm

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Required
et: Kohustuslik

en: Parent
et: Vanem

en: Parents
et: Vanemad

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: settings
et: sätted

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: header
et: päis

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: username
et: kasutajanimi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Core
et: Tuum

en: Add new
et: Lisa uus

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Clear index
et: Tühjenda indeks

en: Manage
et: Halda

en: Refresh
et: Värskenda

en: Region
et: Regioon

en: Visible
et: Nähtav

en: Anchor
et: Ankur

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: results
et: tulemust

en: search
et: otsing

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Add item
et: Lisa element

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: Select a layout
et: Vali paigutus

en: add
et: lisa

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Picture
et: Pilt

en: Paths
et: Asukohad

en: Mail
et: E-post

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Maximum items
et: Kirjete suurim arv

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Check
et: Kontrolli

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: status
et: olek

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Separator
et: Eraldaja

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: term
et: termin

en: Menu item
et: Menüüelement

en: The name of the menu.
et: Menüü nimetus.

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: All
et: Kõik

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Access log
et: Kasutuslogi

en: Active
et: Aktiivne

en: Submit @name
et: Postita @name

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Submitted
et: Vastatud

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: CSS class
et: CSS klass

en: Page
et: Lehekülg

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Middle column
et: Keskmine tulp

en: Bottom
et: Alumine

en: Two column
et: Kaks tulpa

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Node links
et: Postituse viited

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Database
et: Andmebaas

en: Module
et: Moodul

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: Selected
et: Valitud

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
et: Sa ei saa saata rohkem kui %number teadet tunnis. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Your e-mail address
et: Sinu e-posti aadress

en: Send e-mail
et: Saada kiri

en: You must enter a valid e-mail address.
et: Pead sisestama kehtiva e-maili aadressi

en: Menu link
et: Menüülink

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Log message
et: Logiteade

en: Poll duration
et: Küsitluse kestus

en: Poll votes
et: Antud häälte arv

en: Session ID
et: Seansi ID

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: File size
et: Faili suurus

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Term name
et: Termini nimi

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Fields
et: Väljad

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: item
et: toode

en: items
et: toodet

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: Items
et: Kirjed

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Nodes
et: Postitused

en: Advanced
et: Täpsem

en: BBCode
et: BB-kood

en: Up
et: Üles

en: Performance
et: Jõudlus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Maximum
et: Maksimum

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Medium
et: Keskmine

en: Volume
et: Maht

en: Media
et: Meedia

en: Sortable
et: Sorditav

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Widget
et: Vidin

en: Load
et: Laadi

en: System
et: Süsteem

en: Processors
et: Protsessorid

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Current
et: Praegune

en: Phone
et: Telefon

en: State
et: Olek

en: Terms
et: Terminid

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: OR
et: VÕI

en: node
et: postitus

en: General
et: Üldine

en: Directory
et: Kataloog

en: Cleanup
et: Puhastamine

en: Calendar
et: Kalender

en: Border
et: Piirjoon

en: Method
et: Meetod

en: Recent posts
et: Hiljutised postitused

en: Recent posts for %1
et: %1 hiljutised postitused

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: here
et: siin

en: Now
et: Praegu

en: All views
et: Kõik vaated

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Base
et: Baas

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
et: Võimaldab moodulitel automaatselt inimsõbralikke URL aadresse genereerida.

en: Configuration
et: Seadistus

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Other
et: Muu

en: Align
et: Joondus

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Basic
et: Lihtne

en: access content
et: sisu vaatamine

en: List type
et: Loendi liik

en: Role
et: Roll

en: Select all
et: Vali kõik

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: User login
et: Sisenemine

en: String
et: Sõne

en: Case
et: Tõst

en: Users
et: Kasutajad

en: Referrer
et: Viitaja

en: Exists
et: Väljumine

en: Both
et: Mõlemad

en: Last
et: Viimane

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Cache
et: Vahemälu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: <All>
et: &lt;kõik&gt;

en: Save and edit
et: Salvesta ja muuda

en: Edit view
et: Muuda vaadet

en: Clone
et: Klooni

en: Administer views
et: Vaadete haldamine

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Normal menu item
et: Tavaline menüükirje

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Down
et: Alla

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Filters
et: Filtrid

en: Optional
et: Valikuline

en: Order
et: Järjestus

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
et: Vaate nimi tohib sisaldada ainult numbreid, tähti ja allkriipsu.

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Random
et: Juhuslik

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Position
et: Asukoht

en: Integer
et: Täisarv

en: Pattern
et: Muster

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: Basic setup
et: Põhiline seadistus

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Buttons and plugins
et: Nupud ja pistikmoodulid

en: Editor appearance
et: Toimetaja välimus

en: Path location
et: Asukoht

en: Block formats
et: Plokkvormingud

en: Preformatted
et: Eelvormindatud

en: Remove linebreaks
et: Reamurdmiste eemaldamine

en: Editor CSS
et: CSS-redaktor

en: CSS path
et: CSS kataloog

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Profile
et: Profiil

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: fields
et: väljad

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Datestamp
et: Kuupäevatempel

en: Operation
et: Operatsioon

en: reply
et: vasta

en: Duration
et: Kestus

en: Original
et: Originaal

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Collapsed
et: Suletud

en: Logout
et: Logi välja

en: with comments
et: kommentaaridega

en: without comments
et: ilma kommentaarideta

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Rules
et: Reeglid

en: Full name
et: Täisnimi

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Hidden
et: Peidetud

en: Browse
et: Sirvi

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Root
et: Juur

en: minutes
et: minutit

en: Show
et: Näita

en: Boost
et: Kiirendamine

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Other queries
et: Muud päringud

en: Key
et: Võti

en: Timer
et: Taimer

en: Change
et: Muutmine

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Calendar Legend
et: Kalendri tähistused

en: Switch
et: Vaheta

en: Add to calendar
et: Lisa kalendrisse

en: 1 item | @count items
et[0]: 1 kirje
et[1]: @count kirjet

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Node body
et: Postituse sisu

en: update
et: uuendus

en: Full text
et: Täistekst

en: Feed settings
et: Voo sätted

en: Source
et: Allikas

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg

en: Add new group
et: Lisa uus grupp

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: User search
et: Kasutaja otsing

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Front page
et: Avaleht

en: unlimited
et: piiramata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Features
et: Omadused

en: Replace
et: Asenda

en: Add file
et: Lisa fail

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: First
et: Esimene

en: Query
et: Päring

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Block name
et: Ploki nimi

en: Period
et: Ajavahemik

en: NO
et: EI

en: YES
et: JAH

en: Site's time zone
et: Saidi ajavöönd

en: Date's time zone
et: Kuupäeva ajavöönd

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Time zone handling
et: Ajavööndi haldus

en: Controls
et: Nupud

en: Alignment
et: Joondus

en: Workflow
et: Töövoog

en: Link label
et: Lingi silt

en: author
et: autor

en: AND
et: JA

en: None.
et: Puudub.

en: Revert
et: Tühista

en: Empty
et: Tühi

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Equal to
et: Võrdne

en: Less than
et: Väiksem kui

en: any
et: suvaline

en: Select a user
et: Vali kasutaja

en: You must select a user.
et: Kasutaja on nõutud.

en: views
et: vaated

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: What links here
et: Mis viitab siia

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: or
et: või

en: open
et: ava

en: Parent term
et: Vanemtermin

en: Parent terms
et: Vanemtermin

en: All blogs
et: Kõik blogid

en: Style
et: Stiil

en: Forums
et: Foorumid

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: revert
et: tühista

en: Asterisk
et: Tärn

en: Permissions
et: Õigused

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: options
et: omadused

en: Flexible
et: Paindlik

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Manage features
et: Halda lisavõimalusi

en: Standard
et: Standartne

en: System default
et: Süsteemi vaikeväärtus

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: New
et: Uus

en: Enter username
et: Sisesta kasutajanimi

en: Username not found
et: Kasutajanime ei leitud

en: Relationships
et: Suhted

en: Plural
et: Mitmus

en: Relationship
et: Seos

en: relationships
et: suhted

en: image
et: pilt

en: Oldest first
et: Vanemad esimesena

en: Basic information
et: Baasinfo

en: Sort criteria
et: Sorteerimise alus

en: Base path
et: Baasasukoht

en: <Hidden>
et: &lt;peidetud&gt;

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: Themes
et: Teemad

en: Translations
et: Tõlked

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: Ok
et: Olgu

en: cancel
et: katkesta

en: Tabs
et: Sakid

en: disable
et: keela

en: Output format
et: Väljundvorming

en: File types
et: Failitüübid

en: Storage
et: Ladu

en: Page name
et: Lehe nimi

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: Client
et: Klient

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: is
et: on

en: Show blocks
et: Kuva plokke

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: No style
et: Pole stiile

en: Bold
et: Rasvane

en: Information
et: Andmed

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: Simple
et: Lihtne

en: No caching
et: Pole puhverdatud

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: Blocks
et: Plokid

en: The block has been created.
et: Plokk on loodud.

en: Menus
et: Menüüd

en: Relative
et: Suhteline

en: Above
et: Üleval

en: Number of values
et: Väärtuste arv

en: User's time zone
et: Kasutaja ajavöönd

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: Date Popup
et: Kuupäeva hüpikaken

en: Third
et: Kolmas

en: Add field
et: Lisa väli

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Text area
et: Tekstiala

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: Index
et: Indeks

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Form
et: Vorm

en: Raw value
et: Toorväärtus

en: Permission
et: Õigus

en: Grid
et: Ruudustik

en: Edit this term
et: Muuda seda terminit

en: Redo
et: Võta tagasi

en: Italic
et: Kursiiv

en: Editor
et: Redaktor

en: Hide
et: Peida

en: Date range
et: Ajavahemik

en: Global
et: Globaalne

en: Source code
et: Lähtekood

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Image gallery
et: Galerii

en: Classes
et: Klassid

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Indent
et: Taane

en: Unlink
et: Lingi kaotamine

en: Thread
et: Lõim

en: Abstract
et: Abstraktne

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Extension
et: Laiendus

en: Add server
et: Lisa server

en: Space
et: Ruum

en: Keys
et: Võtmed

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Delete aliases
et: Kustuta aliased

en: Automatic alias
et: Automaatne alias

en: Delete aliases now!
et: Kustuta aliased nüüd!

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Bullet list
et: Täpploend

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: Available
et: Saadaval

en: Contexts
et: Kontekst

en: Node access
et: Ligipääs postitustele

en: <Any>
et: &lt;suvaline&gt;

en: Skin
et: Kujundus

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Loading
et: Laadimine

en: File display
et: Faili kuva

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Rearrange
et: Järjesta

en: Show only items where
et: Näita ainult sisu, kus

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Empty cache
et: Tühjenda vahemälu

en: Reinstall modules
et: Paigalda moodulid uuesti

en: Switch user
et: Vaheta kasutajat

en: Devel
et: Arendus

en: This user can switch back.
et: See kasutaja saab tagasi muuta.

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
et: Sisesta mingi kood. Ära kasuta <code>&lt;?php ja ?&gt;</code> elemente.

en: Execute
et: Rakenda

en: ok
et: olgu

en: empty
et: tühi

en: Package
et: Pakk

en: Aggregator
et: Uudistekoguja

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Hide empty terms
et: Peida tühjad terminid

en: Interface language
et: Kasutajaliidese keel

en: Rebuilding
et: Taastamine

en: Cancel link
et: Tühistamise link

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: Attach files
et: Manusta faile

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
et: Veebiaadress %url ei ole korrektne. Palun sisesta täispikk aadress. Näide: http://www.minuleht.ee/feed.xml.

en: 1st level (primary)
et: 1. tase (esmajärguline)

en: 2nd level (secondary)
et: 2. tase (teisejärguline)

en: 3rd level (tertiary)
et: 3. tase (kolmandajärguline)

en: 4th level
et: 4. tase

en: 5th level
et: 5. tase

en: 6th level
et: 6. tase

en: 7th level
et: 7. tase

en: 8th level
et: 8. tase

en: 9th level
et: 9. tase

en: Mini panels
et: Minipaneelid

en: Argument type
et: Argumendi tüüp

en: New custom content
et: Uus kohandatud sisu

en: Context
et: Kontekst

en: General form
et: Üldine vorm

en: Node type description
et: Postituse tüübi kirjeldus

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: A list of files attached to the node.
et: Postitusega kaasa pandud failide loend.

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: A form to add a new comment.
et: Uue kommentaari lisamise vorm.

en: Node comments
et: Postituse kommentaarid

en: The comments of the referenced node.
et: Viidatud postituse kommentaarid:

en: Sort
et: Järjesta

en: !a comments per page
et: !a kommentaari lehel

en: Pager
et: Lehitseja

en: Node content
et: Postituse sisu

en: The content of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Node form publishing options
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Publishing options on the Node form.
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Node form author information
et: Postituse vormi autori andmed

en: Author information on the Node form.
et: Postituse vormi autori andmed.

en: Node form comment settings
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted

en: Comment settings on the Node form.
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted.

en: Node form menu settings
et: Postituse vormi menüü sätted

en: File attachments on the Node form.
et: Kaasapandud failid

en: Comment options
et: Kommenteerimise valikud

en: Comment options.
et: Kommenteerimise valikud.

en: Menu options
et: Menüü valikud

en: Menu options.
et: Menüü valikud.

en: Attach files.
et: Manusta faile.

en: Book options.
et: Raamatu valikud.

en: Node type description.
et: Postituse tüübi kirjeldus.

en: Profile content goes here.
et: Siia tuleb profiili sisu.

en: Term description goes here.
et: Siia tuleb termini kirjeldus.

en: Term description.
et: Termini kirjeldus.

en: List of related terms
et: Seonduvate terminite loend

en: Unordered
et: Pole sorteeritud

en: Ordered
et: Sorteeritud

en: The picture of a user.
et: Pilt sellest kasutajast.

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: The profile of a user.
et: Kasutaja profiil.

en: Vocabulary terms
et: Sõnastiku terminid

en: All the terms in a vocabulary.
et: Kõik terminid selles sõnastikus.

en: Maximum depth
et: Maksimaalne sügavus

en: Display as tree
et: Kuvatakse puuna

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: Select the vocabulary for this form.
et: Vali sellele vormile sõnastik.

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Close window
et: Sulge aken

en: Remove this item
et: Eemalda see kirje

en: Add @type "@context"
et: Lisa @type "@context"

en: Edit @type "@context"
et: Muuda @type "@context"

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: 1 min | @count min
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 sec | @count sec
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Choose layout
et: Vali kavand

en: Add content to !s
et: Lisa sisu jaotusesse !s

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
et: Konteksti märksõnade kasutamiseks %keyword, või %title originaalpealkirja kasutamiseks uue pealkirja sees.

en: Columns
et: Veerud

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Local
et: Kohalik

en: Panel
et: Paneel

en: Add a node from your site as content.
et: Lisa saidis olev postitus selle sisuks.

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
et: NID kasutamiseks võib kasutada muutujaid %0, %1, ..., %N, argumentide kasutamiseks muutujaid @0, @1, @2, ..., @N.

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Path is required.
et: Aadress on nõutud.

en: Disable Drupal blocks/regions
et: Keela Drupali plokid/regioonid

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: Top level book
et: Kõrgeima tasandi raamat

en: Hours format
et: Lahtiolekuaja vorming

en: 12 hrs
et: 12 h

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Print
et: Prindi

en: Locked
et: Lukus

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Any
et: Ükskõik milline

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Node count
et: Postituste hulk

en: Finish
et: Valmis

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: Add new field
et: Lisa uus väli

en: Content ranking
et: Sisu tähtsus

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
et: Järgnevad numbrid määravad, milliseid sisu omadusi otsingutulemuste järjestamisel eelistada. Suurem number tähendab suuremat mõjutust, null tähendab, et omadust eiratakse. Pärast nende numbrite muutmist pole vaja indeksit uuesti üles ehitada. Muudatused jõustuvad koheselt.

en: Number of views
et: Vaatamiste arv

en: Or
et: Või

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Cut
et: Lõika

en: Paste
et: Aseta

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: About
et: Programmist

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Link class
et: Lingi klass

en: regex
et: regulaaravaldis

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: and
et: ja

en: where
et: , kus

en: URL, as link
et: URL, lingina

en: Add new rule
et: Lisa uus reegel

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
et: Suurim arv kontaktvormi kasutamist, tunnis kasutaja kohta.

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Not promoted
et: Pole esile tõstetud

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
et: <strong>%a</strong> on <strong>%b</strong>

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: The parent comment.
et: Vanema kommentaar.

en: Author's website
et: Autori veebileht

en: Reply-to link
et: Vastamise link

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: field
et: väli

en: nodes
et: postitused

en: Menu items
et: Menüü kirjed

en: Formatter
et: Vormindaja

en: clone
et: klooni

en: Week @week
et: @week. nädal

en: A collection of data to cache.
et: Kogum infot mida on vaja puhverdada.

en: Regions
et: Regioonid

en: Target
et: Siht

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Create @name
et: Lisa @name

en: @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud.

en: The taxonomy vocabulary ID
et: Klassifikatsioonisõnastiku ID

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Effect
et: Efekt

en: The language the content is in.
et: Keel, milles on kirjutatud see sisu.

en: Add menu block
et: Lisa menüüplokk

en: Add a new menu block.
et: Lisa uus menüüplokk.

en: Menu block
et: Menüü plokk

en: Provides configurable blocks of menu items.
et: Võimaldab seadistatavaid blokke menüüde paremaks kuvamiseks.

en: Patterns
et: Mustrid

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Acronym
et: Akronüüm

en: Starting level
et: Alustav tase

en: Starting level will be
et: Alustav tase on

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Validator
et: Valideerija

en: Debugging
et: Silumine

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: Delete item
et: Kustuta

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Custom format
et: Kohandatud formaat

en: The date the node was last updated.
et: Postituse uuendamise kuupäev.

en: Button alignment
et: Nupu joondus

en: %name: illegal value.
et: %name: lubamatu väärtus.

en: Widgets
et: Vidinad

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: export
et: ekspordi

en: Custom pages
et: Kohandatud lehed

en: Colon
et: Koolon

en: Run cron
et: Käivita cron

en: translate
et: Tõlgi

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada. Esines tundmatu viga.

en: The specified file %name could not be uploaded.
et: Määratud faili %name ei olnud võimalik üles laadida.

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Admin
et: Administraator

en: Row
et: Rida

en: IP address
et: IP-aadress

en: Starts with
et: Algab millega

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Variants
et: Variandid

en: Filter list
et: Moodulite filter

en: Module filter
et: Moodulite filter

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Decimal point
et: punkt

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Book outline
et: Raamatu joondus

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Pause
et: Peata

en: Root term
et: Juurtermin

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
et: Ligipääs antakse kasutajatele, kellel on määratud õiguse sõne.

en: Comma
et: koma

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Uses
et: Kasutab

en: Comments are responses to node content.
et: Kommentaarid on vastused postitusele.

en: Users who have created accounts on your site.
et: Sellel saidil registreerunud kasutajad.

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Theming information
et: Kujunduse andmed

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Undated
et: Kuupäevata

en: Cycle
et: Tsükkel

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Do not cache
et: Ei puhverdata

en: Taxonomy vocabularies
et: Klassifikatsiooni sõnastikud

en: Use default RSS settings
et: Kasuta RSS vaikimisi seadeid

en: Front page feed
et: Esilehe voog

en: User: ID
et: Kasutaja: ID

en: Dashboard
et: Töölaud

en: No role
et: Roll puudub

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: View link
et: Vaatamise link

en: File preview
et: Faili eelvaade

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: The MIME type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: Attached to
et: Seotud

en: Menu links
et: Menüülingid

en: 1 character | @count characters
et[0]: 1 tähemärk
et[1]: @count tähemärki

en: Rebuild menus
et: Koosta menüüd uuesti

en: View your server's PHP configuration
et: Vaata oma serveri PHP konfiguratsiooni

en: Execute PHP Code
et: Käivita PHP-kood

en: Execute some PHP code
et: Käivita mingi PHP-kood

en: Devel settings
et: Arenduse seaded

en: Filter settings
et: Filtri seaded

en: Add @name
et: Lisa @name

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Import file
et: Impordi fail

en: Localization
et: Lokaliseerimine

en: Has Avatar
et: Avatariga

en: Logged in user
et: Sisse loginud kasutaja

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Sum
et: Summa

en: sorted by
et: sorteeritud

en: First letter of name
et: Nime esitäht

en: Abbreviated name
et: Lühendatud nimi

en: 3 items
et: 3 kirjet

en: 5 items
et: 5 kirjet

en: 10 items
et: 10 kirjet

en: Date year range
et: Kuupäeva aastavahemik

en: Format: @date
et: Vorming: @date

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
et: !repeats_every_interval !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
et: !repeats_every_interval iga !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
et: !repeats_every_interval - !month_names - !month_days. kuupäeval

en: !repeats_every_interval on !month_names
et: !repeats_every_interval - !month_names -

en: !repeats_every_interval !count times
et: !repeats_every_interval - !count korral

en: !repeats_every_interval until !until_date
et: - !repeats_every_interval kuni !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
et: !repeats_every_interval välja arvatud !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
et: !repeats_every_interval kui nädala esimene päev on !day_of_week

en: Remove group
et: Eemalda grupp

en: Drupal user
et: Drupali kasutaja

en: The {node}.nid of the node.
et: Postituse {node}.nid.

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: Numbered list
et: Numberloend

en: Not installed.
et: Pole paigaldatud.

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.

en: Modify user roles
et: Muuda kasutaja rolle

en: Bulk operations
et: Masstegevused

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: No alias
et: Alias puudub

en: Numeric
et: Numbriline

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Basic options
et: Põhiseaded

en: Date field(s)
et: Kuupäevaväljad

en: The page has been deleted.
et: See leht on kustutatud.

en: Add comment link
et: Lisa kommenteerimise link

en: Define CSS
et: CSS-i määramine

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
et: %format  vormingu Wysiwyg profiil on salvestatud.

en: No editor
et: Redaktorit pole

en: Installation instructions
et: Paigaldamise juhised

en: Configure client-side editors.
et: Kliendipoole redaktorite seadistamine.

en: Disable rich-text
et: Keela vormindatud tekst

en: Enable rich-text
et: Luba vormindatud tekst

en: The version of %editor could not be detected.
et: Redaktori versiooni %editor ei suudetud tuvastada.

en: Align left
et: Vasakule joondus

en: Align center
et: Keskele joondus

en: Align right
et: Paremale joondus

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Forecolor
et: Teksti värvus

en: Backcolor
et: Tausta värvus

en: Paste Text
et: Aseta tekst

en: Paste from Word
et: Kleebi Wordi dokumendist

en: Remove format
et: Eemalda vormindus

en: Character map
et: Märgikaart

en: Font style
et: Kirjastiil

en: Create DIV container
et: DIV konteineri loomine

en: Autogrow
et: Iselaienev

en: Table: Delete rows
et: Tabel: ridade kustutamine

en: Table: Delete columns
et: Tabel: tulpade kustutamine

en: Table: Delete cells
et: Tabel: lahtrite kustutamine

en: Table: Merge cells
et: Tabel: lahtrite ühendamine

en: Paste text
et: Kleebi tekst

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Inserted
et: Sisestatud

en: Changes cannot be made to a locked view.
et: Lukustatud vaatesse muutusi teha ei saa.

en: Create customized lists and queries from your database.
et: Andmebaasist kohandatud nimekirjade ja päringute tegemine.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
et: Viewsi administreerimisliides. Ilma selle moodulita pole võimalik vaateid luua ega muuta.

en: Display all values
et: Kuva kõik väärtused

en: Hide view / Page not found (404)
et: Peida vaade / Lehekülge ei leitud (404)

en: Display empty text
et: Kuvatakse tühja teksti

en: Provide default argument
et: Vaikimisi argumendi edastamine

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Add an ellipsis
et: Lisa kolm punkti

en: Strip HTML tags
et: HTML-märgendite filter

en: If checked, the number will be rounded.
et: Kui märgitud, number ümardatakse.

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Invalid date format.
et: Vigane kuupäeva formaat.

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: not
et: ei

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: Min
et: Minimaalne

en: And
et: Ja

en: Contains any word
et: Sisaldab suvalist sõna

en: has word
et: sisaldab sõna

en: Contains all words
et: Sisaldab kõiki sõnu

en: has all
et: sisaldab kõike

en: begins
et: algab

en: desc
et: kahanev

en: Broken
et: Katkine

en: Displays
et: Kuvatakse

en: These queries were run during view rendering:
et: Renderdamise käigus tehti järgnevad päringud:

en: This display has no path.
et: Sellel kuval pole rada.

en: Query build time
et: Päringu koostamise kestus

en: Query execute time
et: Päringu käivitamise kestus

en: View render time
et: Renderdamise kestus

en: No query was run
et: Ühtegi päringut ei käivitatud

en: View name
et: Vaate nimi

en: View description
et: Vaate kirjeldus

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
et: Kirjeldus ilmub Viewsi UIs, et sa teaksid, mis vaade see on.

en: View tag
et: Vaate sildid

en: The view has been deleted.
et: Vaade on kustutatud.

en: Break lock
et: Murra lukk

en: Paste view code here
et: Kleebi vaate kood siia

en: Click on an item to edit that item's details.
et: Klõpsa kirjel, et muuta selle üksikasju.

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Change settings for this style
et: Selle stiili sätete muutmine

en: Configure @type
et: Seadista @type

en: Clear Views' cache
et: Views'i puhvri tühjendamine

en: Error: missing @component
et: Viga: puudub @component

en: Reduce duplicates
et: Duplikaatide vähendamine

en: Default settings for this view.
et: Selle vaate vaikesätted.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
et: Vaate kuvamine leheküljena, koos URL-i ja menüülinkidega.

en: Display the view as a block.
et: Vaate kuvamine blokina.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
et: Manused lisatakse teistele vaadetele, et saavutada mitu vaadet ühes.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
et: Vaadet kuvatakse voona, nt RSS voona.

en: Displays rows one after another.
et: Ridu kuvatakse üksteise järel.

en: Displays rows as an HTML list.
et: Ridu kuvatakse HTML loendis.

en: Displays rows in a grid.
et: Ridade kuvamine ruudustikus.

en: Displays rows in a table.
et: Ridade kuvamine tabelis.

en: Displays the default summary as a list.
et: Vaikimisi kokkuvõtte kuvamine loendina.

en: Generates an RSS feed from a view.
et: Genereerib vaatest RSS-voo.

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.

en: Will be available to all users.
et: On saadaval kõigile kasutajatele.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
et: Ligipääs antakse kasutajatele, kellel on üks järgnevaist rollidest.

en: No caching of Views data.
et: Viewsi andmeid ei puhverdata.

en: Time-based
et: Aja järgi

en: Simple time-based caching of data.
et: Andmete lihtne puhverdamine aja järgi.

en: sort criteria
et: sorteerimise alus

en: Sort criterion
et: Lühike kriteerium

en: sort criterion
et: lühike kriteerium

en: The book the node is in.
et: Raamat, kuhu see sisu kuulub.

en: The title of the comment.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The comment ID of the field
et: Välja kommentaari ID

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Provide a simple link to delete the comment.
et: Tekitab käepärase lingi kommentaari kustutamiseks.

en: Parent CID
et: Vanema CID

en: Last comment time
et: Viimase kommentaari aeg

en: Date and time of when the last comment was posted.
et: Kuupäev, mil postitati viimane kommentaar.

en: Last comment author
et: Viimase kommentaari autor

en: The name of the author of the last posted comment.
et: Viimase kommentaari autor.

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: The number of comments a node has.
et: Selle postituse kommentaaride arv.

en: The number of new comments on the node.
et: Postituse uute kommentaaride arv.

en: Comment status
et: Kommentaari olek

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
et: Kas kommentaarid on lubatud või keelatud sellel postitusel.

en: User posted or commented
et: Kasutaja postitatud või kommenteeritud

en: Display the comment as RSS.
et: Näita kommentaari RSS-ina.

en: Link to contact page
et: Link kontakti lehele

en: Locale source
et: Lokaadi sõne

en: A source string for translation, in English or the default site language.
et: Tõlkimise lähtesõne, inglise keeles või saidi vaikimisi keeles.

en: The ID of the source string.
et: Lähtesõne ID.

en: The group the translation is in.
et: Grupp, millesse see tõlge kuulub.

en: The full original string.
et: Täielik orginaaltekst.

en: The full translation string.
et: Täielik tõlketekst.

en: The language this translation is in.
et: Keel, millesse see tõlge kuulub.

en: The ID of the parent translation.
et: Vanemtõlke ID.

en: The title of the node.
et: Postituse pealkiri.

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Published or admin
et: Avaldatud või vaatab administraator

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: The log message entered when the revision was created.
et: Redaktsiooni loomisel sisestatud logiteade.

en: Revert link
et: Endise taastamise link

en: Filter by access.
et: Filtreeri ligipääsu järgi.

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Poll
et: Küsitlus

en: Links from
et: Viitab kohast

en: Other nodes that are linked from the node.
et: Teised postitused, millele viidatakse sellest postitusest.

en: Links to
et: Lingid kohta

en: Other nodes that link to the node.
et: Teised postitused, kust viidatakse sellele postitusele.

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: The total number of times the node has been viewed.
et: Selle postituse kuvamiste koguarv.

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: The total number of times the node has been viewed today.
et: Selle postituse tänaste kuvamiste koguarv.

en: Browser session ID of user that visited page.
et: Lehte külastanud kasutaja brauseri sessiooni kood.

en: Title of page visited.
et: Külastatud lehe pealkiri.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
et: Külastatud lehe sisemine aadress (omane Drupali juurkataloogile.)

en: Referrer URI.
et: Suunaja URI.

en: Hostname of user that visited the page.
et: Lehe külastaja majutaja nimi.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
et: Aeg millisekundites, mille jooksul leht laeti.

en: Timestamp of when the page was visited.
et: Aeg ja kellaaeg mil lehte külastati.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
et: Drupali ja paljude moodulite hallatavad failid.

en: The ID of the file.
et: Faili ID-number.

en: The name of the file.
et: Faili nimi.

en: The path of the file.
et: Faili asukoht.

en: The mime type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: The status of the file.
et: Faili olek.

en: The date the file was uploaded.
et: Kuupäev, mil fail üles laaditi.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
et: Terminid on postituste kategoriseerimiseks.

en: Taxonomy term name.
et: Klassifikatsioonitermini nimi.

en: The term weight field
et: Kategooria raskusväli

en: The description associated with a taxonomy term.
et: Selle klassifikatsioonikirjega seotud kirjeldus.

en: The parent term of the term.
et: Selle termini vanemtermin.

en: Node translation
et: Postituse tõlge

en: Source translation
et: Allika tõlge

en: Outdated
et: Vananenud

en: The user ID
et: Kasutaja ID

en: The user or author name.
et: Kasutaja või autori nimi.

en: Language of the user
et: Kasutaja keel

en: The user's picture, if allowed.
et: Kasutaja pilt, kui lubatud.

en: The date the user was created.
et: Kasutajakonto loomise kuupäev.

en: The user's last access date.
et: Kasutaja viimase tegevuse kuupäev.

en: The user's last login date.
et: Kasutaja viimase sisselogimise kuupäev.

en: Whether a user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiivne või blokeeritud.

en: The user's signature.
et: Kasutaja allkiri.

en: Roles that a user belongs to.
et: Roll, millesse kasutaja kuulub.

en: User ID from URL
et: Kasutaja ID URL-ist

en: User ID from logged in user
et: Sisseloginud kasutaja ID

en: Randomize the display order.
et: Näitamise järjekorra muutmine juhuslikuks.

en: View result counter
et: Tulemuste loenduri kuvamine

en: contact
et: kontakt

en: Contact %user
et: Võta kasutajaga %user ühendust

en: Default site language
et: Saidi vaikimisi keel

en: No language
et: Keel puudub

en: Select terms from vocabulary @voc
et: Vali terminid sõnastikust @voc

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
et[0]: Ei ole võimalik leida terminit: @terms
et[1]: Ei ole võimalik leida termineid: @terms

en: Usernames
et: Kasutajanimed

en: Only allow string usernames
et: Lubatud on ainult kasutajanimede sõned

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: Unrestricted
et: Pole piiratud

en: PHP validate code
et: PHP-koodi validaator

en: Broken field
et: Katkine väli

en: Use AJAX
et: AJAXi kasutamine

en: Change whether or not this display will use AJAX.
et: Muuda, kas see kuva kasutab AJAXit või mitte.

en: Change this display's pager setting.
et: Selle kuva lehitseja sätete muutmine.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Specify access control type for this display.
et: Selle kuva ligipääsu tüübi määramine.

en: Specify caching type for this display.
et: Selle kuva puhverdamise tüübi määramine.

en: Exposed form in block
et: Vorm on plokis avaldatud

en: The title of this view
et: Selle vaate pealkiri

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
et: Pealkirja kuvatakse vaatega koos seal, kus pealkirju tavaliselt kuvatakse: s.o lehe pealkirjana, bloki pealkirjana jmt kohtades.

en: Use AJAX when available to load this view
et: Kui saadaval, kasutatakse selle vaate laadimiseks AJAXit

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
et: Kui määratud, kasutatakse selle vaate lehitsemiseks, tabelite sorteerimiseks ja avaldatud filtrite muutmiseks AJAXit. See tähendab, et kogu lehekülge ei laadita uuesti. Seda pole soovitatav kasutada lehekülje peamise sisu jaoks, kuna see takistab saidil sügaval asuvate lehtede linkimist, kuid on väga kasulik külgedel näidatava sisu jaoks.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
et: Kirjete arv ühel kuva lehel. 0 tähendab piiranguteta.

en: Access options
et: Ligipääsu valikud

en: Caching options
et: Vahemälu valikud

en: Style options
et: Stiilivalikud

en: Attachment settings
et: Manuste sätted

en: No menu
et: Menüüd pole

en: Normal: @title
et: Tavaline: @title

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: RSS description
et: RSS kirjeldus

en: The style selected does not utilize fields.
et: Valitud stiil ei kasuta välju.

en: None defined
et: Ühtegi pole määratud

en: New view
et: Uus vaade

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
et: Vaade %name, kuvatakse <strong>@base</strong> tüüki kirjeid.

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: Language settings
et: Keelesätted

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Enable and disable features.
et: Funktsioonie lubamine ja keelamine.

en: No features available.
et: Ühtegi võimalust pole saadaval.

en: Array
et: Massiiv

en: Filter criteria
et: Filtri tingimused

en: Link ID
et: Lingi ID

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Equal
et: Võrdne

en: Upcoming
et: Saabuvad

en: Allowed HTML tags: @tags
et: Lubatud HTML- märgendid: @tags

en: Ampersand
et: &amp;-märk

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult täppideta väiketähti, numbreid ja alljooni.

en: Delete field
et: Kustuta väli

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Popular content
et: Populaarsed lehed

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Content translation
et: Sisu tõlkimine

en: Wipe and rebuild
et: Tühjenda ja regenereeri

en: Styles
et: Stiilid

en: The item has been deleted.
et: See kirje on kustutatud.

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Greater than or equal to
et: Suurem kui või võrdne

en: Less than or equal to
et: Vähem kui või võrdne

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.

en: CTools CSS Cache
et: CTools CSSi puhver

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
et: Kasulike tööriistade teek. Autor Merlin of Chaos.

en: No info
et: Infot pole

en: No info available.
et: Infot pole saadaval.

en: Configure new !subtype_title
et: Seadista uus paigutus !subtype_title

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: , and
et: , ja

en: , or
et: , või

en: Keyword: %@keyword
et: Võtmesõna: %@keyword

en: Update and return
et: Uuenda ja naase

en: Get a summary of the information about this page.
et: Selle lehe andmete kokkuvõte.

en: Activate this page so that it will be in use in your system.
et: Selle lehe aktiveerimine, et seda saaks sinu süsteemis kasutada.

en: Add variant
et: Lisa variant

en: Add a new variant to this page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine.

en: Import variant
et: Impordi variant

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine teiselt lehele eksporditud koodist.

en: No variants
et: Variante pole

en: Optional features
et: Valikulised võimalused

en: This page has no variants and thus no output of its own.
et: Sellel lehel pole ühtegi varianti, seega pole mingit oma väljundit.

en: Add a new variant
et: Lisa uus variant

en: Page manager
et: Lehehaldur

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Make this your site home page.
et: Tee sellest saidi avaleht.

en: Name is required.
et: Nimi on nõutud.

en: That name is used by another page: @page
et: See nimi on juba kasutusel: @page

en: That path is used by another page: @page
et: See aadress on juba kasutusel: @page

en: Access rules are used to test if the page is accessible and any menu items associated with it are visible.
et: Ligipääsureeglid määravad, kas lehele on ligipääs ning kas lehega seotud menüükirjed on näha.

en: Invalid keyword.
et: Vale võtmesõna.

en: Paste page code here
et: Kleebi lehe kood siia

en: Create a new page
et: Uue lehe loomine

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
et: Nime, tee ja teiste lehe põhisätete muutmine.

en: Provide this page a visible menu or a menu tab.
et: Sellele lehele nähtava menüükirje või saki lisamine.

en: Make a copy of this page
et: Tee sellest lehest koopia

en: Remove this page from your system completely.
et: Eemalda see leht süsteemist täielikult.

en: This is your site home page.
et: See on saidi avaleht.

en: This page is publicly accessible.
et: See leht on kõigile ligipääsetav.

en: Normal menu entry.
et: Tavaline menüükirje.

en: Title: %title.
et: Pealkiri: %title.

en: Menu block: %title.
et: Menüü plokk: %title.

en: User profile template
et: Kasutajaprofiili mall

en: User being viewed
et: Vaadatav kasutaja

en: User: compare
et: Kasutaja: võrdle

en: First User
et: Esimene kasutaja

en: Second User
et: Teine kasutaja

en: Not equal
et: Pole võrdne

en: @user can view @node.
et: @user saab vaadata @node.

en: @user can edit @node.
et: @user saab muuta @node.

en: @user can delete @node.
et: @user saab kustutada @node.

en: User: role
et: Kasutaja: roll

en: User: language
et: Kasutaja: keel

en: Site language is "@languages" | Site language is one of "@languages"
et[0]: Saidi keel on @languages
et[1]: Saidi keel on üks järgnevatest: @languages

en: Taxonomy: vocabulary
et: Klassifikatsioon: sõnastik

en: @identifier is any vocabulary
et: @identifier on suvaline sõnastik

en: Enter a taxonomy term ID.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini ID.

en: Enter a taxonomy term name.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini nimi.

en: The body of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: The date the referenced node was created.
et: Viidatud postituse loomise kuupäev.

en: The title of the referenced node.
et: Viidatud postituse pealkiri.

en: "@s" title
et: "@s" pealkiri

en: Node last updated date
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev

en: The date the referenced node was last updated.
et: Viidatud postituse uuendamise kuupäev.

en: Last updated date
et: Viimase uuenduse kuupäev

en: Node form submit buttons
et: Postituse vormi saatmise nupud

en: Node form url path settings
et: Postituse vormi URL-i sätted

en: Profile category
et: Profiili kategooria

en: Select a term from @vocabulary.
et: Vali termin sõnastikust @vocabulary.

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Mini panel
et: Minipaneel

en: Go to list
et: Mine loendi juurde

en: Style settings
et: Stiilisätted

en: Disable this pane
et: Peida see paan

en: CSS properties
et: CSS seaded

en: A panel layout broken up into rows and columns.
et: Paneelidest kujundus, mis koosneb ridadest ja veergudest.

en: Region settings
et: Regiooni seaded

en: Selection rules
et: Valiku reeglid

en: This panel will always be selected.
et: See paneel on alati valitud.

en: Selection rule
et: Valiku reegel

en: Panel: @title
et: Paneel: @title

en: Locking
et: Lukustus

en: Time grouping
et: Grupeerimine aja järgi

en: Half hour
et: Pooltund

en: Empty day
et: Tühjenda päev

en: Custom input format
et: Kohandatud sisestuse vorming

en: Removed calendar %calendar.
et: Eemaldatud kalender %calendar.

en: Content type name
et: Sisutüübi nimi

en: Date Tools
et: Kuupäevatööriistad

en: Remove calendar
et: Eemalda kalender

en: Date browser
et: Kuupäeva lehitseja

en: Date browser style
et: Kuupäeva lehitseja stiil

en: Creates back/next navigation.
et: Loob edasi/tagasi navigeerimiselemendid.

en: Date (!base_table)
et: Kuupäev (!base_table)

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin

en: References
et: Viited

en: Primary Key: The {node}.vid of the node.
et: Esmane võti: postituse {node}.vid

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: Group name (a-z, 0-9, _)
et: Grupi nimi (a-z, 0-9, _)

en: %name must be an integer.
et: %name peab olema täisarv.

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: <No value>
et: väärtus puudub

en: New field
et: Uus väli

en: Number of pages
et: Lehekülgede arv

en: Enter the title or NID of a node
et: Sisesta sisu pealkiri või id

en: Content options are divided by category. Please select a category from the left to proceed.
et: Võimalikud sisupaigutused on jagatud kategooriatesse. Jätkamiseks vali palun vasakult kategooria.

en: Show End Date
et: Näita lõpu kuupäeva

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: features
et: võimalused

en: Content statistics
et: Sisu statistika

en: User blog
et: Kasutaja blogi

en: All polls
et: Kõik küsitlused

en: Taxonomy: term
et: Klassifikatsioon: termin

en: Select a term or terms from @vocabulary.
et: Vali sõnastikust @vocabulary üks või mitu terminit.

en: Taxonomy term: ID
et: Klassifikatsiooni termin: ID

en: User: name
et: Kasutaja: nimi

en: Vocabulary: ID
et: Sõnastik: ID

en: Custom: @title
et: Erilahendus: @title

en: A search form with advanced options.
et: Täpsemate valikutega otsinguvorm.

en: No rules
et: Pole reegleid

en: Visibility rules
et: Nähtavuse reeglid

en: Title type
et: Pealkirja tüüp

en: Manually set
et: Käsitsi sisestatud

en: From pane
et: Paani seadetest

en: styles
et: stiilid

en: Does not start with
et: Ei alga

en: Does not end with
et: Ei lõppe

en: The view %name has been saved.
et: Vaade %name on salvestatud.

en: Jump menu
et: Hüpikmenüü

en: Libraries
et: Teegid

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Length is shorter than
et: Pikkus on lühem kui

en: shorter than
et: lühem kui

en: Length is longer than
et: Pikkus on pikem kui

en: longer than
et: pikem kui

en: SQL Query
et: SQL päring

en: Exposed form
et: Avaldatud vorm

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: Render
et: Renderdatud

en: Menu location
et: Menüü asukoht

en: Private files
et: Privaatsed failid

en: Other blocks
et: Muud plokid

en: The unique ID of the comment.
et: Kommentaari unikaalne ID.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
et: Arvuti IP-aadress, millelt kommentaar sisestati.

en: The name left by the comment author.
et: Kommentaari autori poolt sisestatud nimi.

en: The email address left by the comment author.
et: Kommenteerija lisatud e-posti aadress.

en: The home page URL left by the comment author.
et: Kommenteerija poolt sisestatud kodulehe URL.

en: The URL of the comment.
et: Kommentaari URL.

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: The URL of the comment's edit page.
et: Kommentaari muutmise lehe URL.

en: The date the comment was posted.
et: Kommentaari lisamise kuupäev.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
et: Kommentaari vanem juhul, kui kasutatakse kommentaari lõimesid.

en: The node the comment was posted to.
et: Postitus, mille kohta kommentaar sisestati.

en: The number of comments posted on a node.
et: Postitusele lisatud kommentaaride arv.

en: New comment count
et: Uute kommentaaride hulk

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
et: Postitusele pärast lugeja viimast külastust lisatud kommentaaride arv.

en: The type of the node.
et: Postituse tüüp.

en: The language the node is written in.
et: Keel, milles postitus on loodud.

en: The URL of the node.
et: Postituse URL.

en: The URL of the node's edit page.
et: Postituse muutmisvaate URL.

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: The date the node was most recently updated.
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev.

en: The author of the node.
et: Postituse autor.

en: Poll winner
et: Küsitluse võitja

en: The winning poll answer.
et: Küsitluse võitnud vastus.

en: Poll winner votes
et: Võitjale antud häälte arv

en: The number of votes received by the winning poll answer.
et: Võitvale valikule antud häälte koguarv.

en: Poll winner percent
et: Polli võiduprotsent

en: The number of visitors who have read the node.
et: Külastajate arv, kes on postitust lugenud.

en: The number of visitors who have read the node today.
et: Külastajate arv, kes on postitust täna lugenud.

en: Last view
et: Viimane vaatamine

en: The slogan of the site.
et: Saidi hüüdlause.

en: The administrative email address for the site.
et: Saidi administraatori e-posti aadress.

en: The URL of the site's front page.
et: Saidi avalehe URL.

en: Login page
et: Sisselogimise lehekülg

en: The URL of the site's login page.
et: Sisselogimislehe URL.

en: The unique ID of the uploaded file.
et: Üleslaaditud faili unikaalne ID.

en: The name of the file on disk.
et: Faili nimi kettal.

en: The size of the file, in kilobytes.
et: Faili suurus kilobaitides.

en: The web-accessible URL for the file.
et: Üle veebist avatav faili URL.

en: The date the file was most recently changed.
et: Faili viimase uuendamies kuupäev.

en: The user who originally uploaded the file.
et: Kasutaja, kes faili algselt üles laadis.

en: The unique ID of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termi unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini nimetus.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
et: Selle terminiga seostatud postituste arv.

en: The URL of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
et: Sõnastik, kuhu taksonoomia termin kuulub.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku nimetus.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku mittekohustuslik kirjeldus.

en: Term count
et: Terminite hulk

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastikku kuuluvate terminite hulk.

en: The unique ID of the user account.
et: Kasutajakonto unikaalne ID.

en: The login name of the user account.
et: Kasutajakonto sisselogimisnimi.

en: The email address of the user account.
et: Kasutajakonto e-post.

en: The URL of the account profile page.
et: Konto profiili URL.

en: The url of the account edit page.
et: Konto muutmise lehe URL.

en: The date the user last logged in to the site.
et: Kuupäev, millal kasutaja lehele viimati sisse logis.

en: The date the user account was created.
et: Kuupäev, millal kasutajakonto loodi.

en: Is new
et: On uus

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Contextual links
et: Kontekstipõhised lingid

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Text formats
et: Tekstiformaadid

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: manage display
et: halda kuva

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
et: Selgita muudatusi, mida sa teed. See aitab kaasautoritel mõista muudatuste põhjust.

en: Full content
et: Kogu sisu

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
et[0]: Pead sisestama vähemalt ühe positiivse vähemalt ühe tähemärgi pikkuse võtmesõna.
et[1]: Pead sisestama vähemalt ühe positiivse võtmesõna, milles on vähemalt @count tähemärki.

en: Searched %type for %keys.
et: Sisutüübist %type otsiti %keys.

en: Requires: !module-list
et: Vajab mooduleid: !module-list

en: Required by: !module-list
et: Vajalik moodulitele: !module-list

en: Public files
et: Avalikud failid

en: Installing updates
et: Uuenduste paigaldamine

en: Preparing to update your site
et: Saidi uuendamiseks valmistumine

en: Downloading updates failed:
et: Uuenduste allalaadimine ebaõnnestus:

en: Updates downloaded successfully.
et: Uuendused on edukalt alla laaditud.

en: Fatal error trying to download.
et: Allalaadimisel tekkis parandamatu viga.

en: Downloading %project
et: %project allalaadimine

en: Failed to download %project from %url
et: %project allalaadimine %url kaudu ebaõnnestus

en: Update manager
et: Uuenduste haldur

en: Minimal
et: Minimaalne

en: Fixed width
et: Fikseeritud laius

en: YouTube Video
et: YouTube'i video

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Office hours
et: Lahtiolekuaeg

en: Ungroupable filters
et: Grupeerimatud filtrid

en: Input required
et: Täitmine nõutud

en: Display all items
et: Kuva kõik kirjed

en: Display a specified number of items
et: Kuva ette antud arv kirjeid

en: Name (raw)
et: Nimi (toores)

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Change the machine name of this display.
et: Muuda selle kuva masinnime.

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
et: Väljade grupeerimine ja agregeerimine (arvutamine)

en: The machine name of this display
et: Selle kuva masinnimi

en: This is machine name of the display.
et: See on selle kuva masinloetav nimi.

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
et: Kui lubatud, võivad mõned väljad muutuda kättesaadamatuks. Kõik väljad, mis on grupeerimiseks valitud, ühendatakse ühte kirjesse kindla väärtuse järgi. Teiste agregeerimiseks valitud väljade peal rakendatakse kindlat funktsiooni. Näiteks võid sa postitused grupeerida pealkirja järgi ja loendada nid-d, et leida dubleerivad pealkirjad.

en: <strong>Important!</strong> You have changed the display's machine name. Anything that attached to this display specifically, such as theming, may stop working until it is updated. To see theme suggestions for it, you need to save the view.
et: <strong>Oluline!</strong> Sa oled muutnud kuva masinnime. Kõik, mis on sellele kuvaga spetsiifiliselt seotud, võib kuni nende uuendamiseni lakata töötamast. Et näha selle kujunduse soovitusi, pead vaate salvestama.

en: Include reset button
et: Lisa lähtestamise nupp

en: Reset button label
et: Lähtestamise nupu silt

en: Text on demand
et: Tekst nõudmisel

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
et: Vahele jäetavate kirjete arv. Näiteks, kui see väli on kolm, jäetakse kolm esimest kirjet vahele ning neid ei kuvata.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
et: Lehekülgede koguarv. Jäta tühjaks, et näidata kõiki lehekülgi.

en: Exposed options
et: Avalikud valikud

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
et: Nende valikute avalikustamine võimaldab kasutajal määrata vaate kuvamisel oma väärtused avalikustatud vormis.

en: Expose items per page
et: Avalikusta kirjete arv lehel

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
et: Kui valitud, võib kasutaja määrata, mitut kirjet vaate ühel leheküljel kuvada.

en: Expose Offset
et: Avalikusta nihe

en: All items
et: Kõik kirjed

en: Group results together
et: Grupeeri tulemused

en: - Choose -
et: - Vali -

en: Update and save
et: Uuenda ja salvesta

en: The page has been updated and saved.
et: Leht uuendati ja salvestati.

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
et: See aadress on juba kasutusel. Süsteem ei saa olemasolevaid aadresse üle kirjutada.

en: @identifier is "@value"
et: @identifier on "@value"

en: @identifier is not "@value"
et: @identifier pole "@value"

en: Not equal to
et: Pole võrdne

en: Access developer information
et: Ligipääs arendusteabele

en: Field info
et: Välja info

en: Defines an email field type.
et: Defineerib e-posti väljatüübi.

en: The file description
et: Faili kirjeldus

en: until
et: kuni

en: Wysiwyg profiles
et: Wysiwyg profiilid

en: Update preview
et: Uuenda eelvaadet

en: Edit media
et: Muuda meediat

en: Provides the core Media API
et: Media API baasfunktsionaalsus.

en: Configure menu block.
et: Menüüploki seadistamine.

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
et: Kui märgitud, saab kasutaja määrata, mitu kirjet tuleks algusest vahele jätta.

en: Attachment before
et: Manus enne

en: Attachment after
et: Manus pärast

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
et: Loob Token API kasutusliidese ja laiendab tekstiasendajate nimekirja tuumas.

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Letter spacing
et: Tähtede vahe

en: Word spacing
et: Sõnade vahe

en: Current theme is "@theme"
et: Praegune teema on "@theme"

en: - All vocabularies -
et: - Kõik sõnastikud -

en: Feed icons
et: Voo ikoonid

en: Site logo
et: Saidi logo

en: Term Description
et: Termini kirjeldus

en: Missing plugin
et: Puuduv plugin

en: Basic styles
et: Põhistiilid

en: A plain box with an optional border. You may set the color of the text and the border.
et: Tühi kast valikulise raamiga. Sa võid määrata teksti ja raami värvi.

en: Custom style
et: Kohandatud stiil

en: Local action
et: Kohalik tegevus

en: Custom display settings
et: Kohandatud kuvasätted

en: Use custom display settings for the following view modes
et: Kohandatud kuvaseadete kasutamine järgnevate kuvade jaoks

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
et: Saadaolevad muutujad on: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Custom content
et: Erilahendused

en: Add a new @plugin
et: Lisa uus @plugin

en: Edit @plugin %title
et: Muuda pluginat @plugin %title

en: Clone @plugin %title
et: Klooni @plugin %title

en: Import @plugin
et: Impordi @plugin

en: Export @plugin %title
et: Ekspordi plugin @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
et: Kas tahad kindlasti taastada %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt kõik sellele kirjele tehtud kohandused.

en: The item has been reverted.
et: See kirje on taastatud.

en: This action will permanently remove this item from your database..
et: See tegevus eemaldab jäädavalt selle kirje andmebaasist.

en: %title has been created.
et: %title on loodud.

en: %title could not be created.
et: %title polnud võimalik luua.

en: %title has been updated.
et: %title on uuendatud.

en: %title could not be updated.
et: %title polnud võimalik uuendada.

en: You can import an exported definition by pasting the exported object code into the field below.
et: Eksporditud definitsiooni saab importida asetades objektikoodi alumisele väljale.

en: @plugin %title was enabled.
et: @plugin %title lubati.

en: @plugin %title was disabled.
et: @plugin %title keelati.

en: Select style type
et: Vali stiili tüüp

en: Row number
et: Rea number

en: Panel pane
et: Paneeli leht

en: Add new pane
et: Lisa uus paneel

en: Customize this page
et: Muuda seda lehte

en: Builders
et: Koostajad

en: The title of the current page.
et: Praeguse lehe pealkiri.

en: Account cancellation URL
et: Konto tühistamise aadress

en: One-time login URL
et: Ühekordne sisselogimise aadress

en: Tokens related to menu links.
et: Menüülinkidega seotud märgised.

en: The title of the menu link.
et: Menüülingi pealkiri.

en: Page number
et: Lehekülje number

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -

en: New field name
et: Uue välja nimetus

en: Administrative overlay
et: Administratiivne ülekate

en: and where %property is %value
et: ja kus %property on %value

en: where %property is %value
et: kus %property on %value

en: and where
et: ja kus

en: After saving a new @entity
et: Pärast uue @entity salvestamist

en: created @entity
et: loodud @entity

en: After updating an existing @entity
et: Pärast olemasoleva @entity uuendamist

en: updated @entity
et: uuendatud @entity

en: Before saving a @entity
et: Enne @entity salvestamist

en: saved @entity
et: salvestatud @entity

en: After deleting a @entity
et: Pärast @entity kustutamist

en: deleted @entity
et: kustutatud @entity

en: Administer access rulesets
et: Ligipääsu reeglikomplektide haldus

en: Add, delete and edit custom access rulesets.
et: Kohandatud ligipääsu reeglikomplektide lisamine, muutmine ja kustutamine.

en: Delete this row
et: Kustuta see rida

en: remain here
et: jää siia

en: Go to your account
et: Mine oma kontole

en: your account
et: sinu konto

en: Choose animal
et: Vali loom

en: Configure animal
et: Seadista looma

en: Sheep
et: Lammas

en: Configure sheep
et: Seadista lammast

en: Lizard
et: Sisalik

en: Configure lizard
et: Seadista sisalikku

en: Choose your animal
et: Vali oma loom

en: Name your sheep
et: Anna oma lambale nimi

en: Administer custom content
et: Kohandatud sisu haldus

en: Add, edit and delete CTools custom stored custom content
et: CToolsi salvestatava kohandatud sisu loomine, muutmine ja kustutamine

en: Configure !plugin_title
et: Seadista !plugin_title

en: 404 Page not found
et: 404 Lehte ei leitud

en: 403 Access denied
et: 403 Ligipääs keelatud

en: Redirect destination
et: Ümbersuunamise sihtkoht

en: User signature
et: Kasutaja allkiri

en: The signature of a user.
et: Kasutaja allkiri.

en: Panel fields
et: Paneeli väljad

en: Displays the fields in a panel rather than using a template.
et: Kuvab väljad templiidi asemel paneelis.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Media file selector
et: Meediafaili valija

en: Large filetype icon
et: Suur faililiigi ikoon

en: Delete and save
et: Kustuta ja salvesta

en: Enable and save
et: Lülita sisse ja salvesta

en: Disable and save
et: Lülita välja ja salvesta

en: Add @entity_type
et: Lisa @entity_type

en: (No information available)
et: (andmed puuduvad)

en: Hash
et: Räsi

en: Fixed value
et: Fikseeritud väärtus

en: Enables modules to work with any entity type and to provide entities.
et: Võimaldab moodulitel kasutada ja sisaldada laiendatud olemite tüüpe.

en: Also includes !additional_dates.
et: Lisaaeg: !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
et: Kordub !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: Administer Module Filter
et: Moodulite filtri haldamine

en: The file.
et: Fail.

en: Asc
et: Kasvav

en: Custom blocks
et: Kohandatud plokid

en: Access the views administration pages.
et: Ligipääs vaadete administreerimise lehtedele

en: Bypass access control when accessing views.
et: Vaadete kuvamisel möödahiilimine ligipääsusätetest.

en: Add new view
et: Lisa uus vaade

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: selle vaate unikaalne masinloetav nimi. See tohib sisaldada ainult väiketähti, numbreid ja allkriipsu.

en: Weight for @display
et: @display kaal

en: Translation method
et: Tõlkemeetod

en: Approved comment
et: Lubatud kommentaar

en: Last Comment
et: Viimane kommentaar

en: The extension of the file.
et: Faililaiend.

en: File Usage
et: Failikasutus

en: No comment
et: Kommentaare pole

en: Query settings
et: Päringu sätted

en: The name and the description of this display
et: Selle kuva nimi ja kirjeldus

en: This name will appear only in the administrative interface for the View.
et: See nimi ilmub ainult haldusliideses selle vaate juures.

en: This description will appear only in the administrative interface for the View.
et: See kirjeldus on näha ainult haldusliideses selle vaate juures.

en: This display's comments
et: Selle kuva kommentaar

en: This value will be seen and used only within the Views UI and can be used to document this display. You can use this to provide notes for other or future maintainers of your site about how or why this display is configured.
et: Seda väärtust näeb ainult Views UI kasutajaliideses, seda võib kasutada selle kuva dokumenteerimiseks. Siia võid jätta märkmeid teistele praegustele või tulevastele halduritele selle kuva seadistamise põhjuste ja viisi kohta.

en: Include all items option
et: Kõigi kirjete vaatamise võimalus

en: If checked, an extra item will be included to items per page to display all items
et: Kui valitud, kuvatakse lisanupp kõigi kirjete kaasamiseks vaatesse.

en: Field Language
et: Välja keel

en: Table summary
et: Tabeli kokkuvõte

en: The name of the content type.
et: Sisutüübi nimi.

en: The picture of the user.
et: Kasutaja pilt.

en: Absolute URL
et: Absoluutne URL

en: Tokens related to menus.
et: Menüüdega seotud märgised.

en: The menu of the menu link.
et: Menüülingi menüü.

en: Add media from remote services
et: Lisa meedia välisest teenusest

en: Approve link
et: Luba link

[ctx: datetime]
en: Year
et: Aasta

[ctx: datetime]
en: Month
et: Kuu

[ctx: datetime]
en: Week
et: Nädal

[ctx: datetime]
en: Day
et: Päev

en: View Repeating Dates
et: Korduvate kuupäevade kuvamine

[ctx: datetime]
en: Hour
et: Tund

[ctx: datetime]
en: Minute
et: Minut

[ctx: datetime]
en: Second
et: Sekund

[ctx: date_order]
en: First
et: Esimene

[ctx: date_order]
en: Second
et: Teine

[ctx: date_order]
en: Third
et: Kolmas

[ctx: date_order]
en: Fourth
et: Neljas

[ctx: date_order]
en: Fifth
et: Viies

[ctx: date_nav]
en: Prev
et: Eelmine

[ctx: date_nav]
en: Next
et: Järgmine

en: Configure the Date Popup settings.
et: Kuupäeva hüpikakna seadistused.

[ctx: date_order]
en: Every
et: Iga

[ctx: day_name]
en: Sunday
et: Pühapäev

[ctx: day_name]
en: Monday
et: Esmaspäev

[ctx: day_name]
en: Tuesday
et: Teisipäev

[ctx: day_name]
en: Wednesday
et: Kolmapäev

[ctx: day_name]
en: Thursday
et: Neljapäev

[ctx: day_name]
en: Friday
et: Reede

[ctx: day_name]
en: Saturday
et: Laupäev

en: Administer date tools
et: Kuupäevatööriistade haldamine

en: Weight for new group
et: Uue grupi kaal

en: Allows version dependent and shared usage of external libraries.
et: Võimaldab väliste teekide versioonijärgset ja ühiskasutust.

en: 5 minute
et: 5 minutit

en: 15 minute
et: 15 minutit

en: Layout for !bundle in !view_mode
et: !bundle paigutus asukohas !view_mode

en: One column
et: Üks veerg

en: Three column - 25/50/25
et: Kolm veergu - 25/50/25

en: Three column - equal width
et: Kolm veergu - võrdse laiusega

en: !enabled of !total
et: !enabled / !total

en: Site Information
et: Saidi informatsioon

en: Bypass views access control
et: Viewsi ligipääsureeglitest möödahiilimine

en: No results behavior
et: Käitumine, kui tulemusi pole

en: Add view from template
et: Lisa vaade mallist

en: Show "Page not found"
et: Näita "Lehte ei leitud"

en: Display a summary
et: Kuva kokkuvõtet

[ctx: Sort order]
en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

[ctx: Sort order]
en: Date
et: Kuupäeva järgi sortimine

[ctx: Sort order]
en: Numerical
et: Numbrite järgi sortimine

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
et: Tähestikuline sortimine

en: Enable to allow users to select multiple items.
et: Luba kasutajatel mitme välja valimine

en: Save & exit
et: Salvesta ja välju

en: Continue & edit
et: Jätka ja muuda

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
et: Muuda oma vaate kuvasid või lisa uusi kuvasid.

en: edit view name/description
et: muuda vaate nime/kirjeldust

en: analyze view
et: analüüsi vaadet

en: clone view
et: klooni vaade

en: export view
et: ekspordi vaade

en: delete view
et: kustuta vaade

en: Add !display
et: Lisa !display

en: Auto preview
et: Automaatne eelvaade

en: Preview with contextual filters:
et: Kontekstifiltrite eelvaade:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
et: Eralda kontekstifiltri väärtused "/" märgiga, näiteks 40/12/10.

en: Apply and continue
et: Rakenda ja jätka

en: @current of @total
et: @current / @total

en: No filters have been added.
et: Filtreid ei ole lisatud.

en: Drag to add filters.
et: Lohista filtrite lisamiseks.

en: Add and configure @types
et: Lisa ja seadista valitud @types

en: Show filters on the list of views
et: Näita filtreid Vaadete loetelus

en: Show advanced help warning
et: Näita teadet "Täiendatud abi" kohta

en: Show the SQL query
et: Näita seda SQL päringut

en: Show performance statistics
et: Näita soorituse statistikat

en: Unformatted list
et: Vormindamata nimekiri

en: HTML list
et: HTML nimekiri

en: Contextual filters
et: Kontekstifiltrid

en: contextual filters
et: kontekstipõhised filtrid

en: Contextual filter
et: Kontekstifilter

en: filter criteria
et: filtri kriteerium

en: Filter criterion
et: Filtri kriteeriumid

en: no results behavior
et: käitumine, kui tulemusi pole

en: Show a marker if the content is new or updated.
et: Kuvatakse markerit, kui sisu on uus või uuendatud.

en: Show only content that is new or updated.
et: Näidatakse ainult uut või uuendatud sisu.

en: Content ID from URL
et: Sisu ID URL-ist

en: Multiple field settings
et: Mitmikvälja seaded

en: Hide attachments in summary
et: Manused varjatakse kokkuvõttes

en: Block caching
et: Ploki puhverdamine

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt kõik sellele vaatele tehtud kohandused.

en: The view has been reverted.
et: See vaade on taastatud.

en: This action will permanently remove the view from your database.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt selle vaate andmebaasist.

en: Create a page
et: Loo sisuleht

en: Create a menu link
et: Loo menüülink

en: Feed path
et: Voo asukoht

en: Create a block
et: Loo plokk

en: of type
et: tüüpi

en: tagged with
et: siltidega

en: titles
et: pealkirjad

en: Hide view
et: Peida vaade

en: Date field values
et: Kuupäeva välja väärtused

en: Media browser settings
et: Meediabrauseri seadistus

en: The last element of the array.
et: Massiivi viimane element.

en: Unsorted
et: Segamini

en: (Machine name: @type)
et: (Süsteemne nimetus: @type)

en: There are no @titles to display.
et: Pole ühtegi @titles, mida kuvada.

en: View: @view
et: Vaade: @view

en: View: @view: @display
et: Vaade: @view: @display

en: YouTube Preview Image
et: YouTube'i eelvaate pilt

en: Double quotation marks
et: Jutumärgid

en: Hyphen
et: Sidekriips

en: Equal sign
et: Võrdusmärk

en: Dollar sign
et: Dollari märk

en: Question mark
et: Küsimärk

en: Backslash
et: Längkriips

en: Customize label HTML
et: Kohanda sildi HTML

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
et: Luba külastajatel seda filtrit muuta

en: reorder displays
et: muuda kuvade järjekorda

en: view @display
et: vaata @display

en: clone @display_title
et: klooni @display_title

en: delete @display_title
et: kustuta @display_title

en: disable @display_title
et: keela @display_title

en: Aggregation settings
et: Agregeerimise seaded

en: Apply (all displays)
et: Lisa (kõikides kuvades)

en:  new
et:  uus

en: @group (historical data): @field
et: @group (ajaloolised andmed): @field

en: Also known as: !also.
et: Tuntud ka kui: !also.

en: Today (page)
et: Täna (leht)

en: Today (block)
et: Täna (plokk)

en: Today's popular content
et: Tänane populaarne sisu

en: User who uploaded
et: Kasutaja, kes laadis üles

en: @entity using @field
et: @entity kasutab @field

en: Use aggregation
et: Lubada väljade koondamine

en: Wysiwyg profile
et: Wysiwyg profiil

en: Allows to edit content with client-side editors.
et: Võimaldab sisu muutmise kasutajapoolse redaktori abil.

en: Separators
et: Eraldajad

en: A date in '@type' format. (%date)
et: Kuupäev '@type' vormingus. (%date)

en: The size of the file, in bytes.
et: Faili suurus baitides.

en: A random number from 0 to @max.
et: Juhuslik number: 0 - @max.

en: Manage view modes
et: Halda kuvasid

en: Add a code field
et: Lisa koodi väli

en: Add a dynamic field
et: Lisa dünaamiline väli

en: Supported Providers
et: Toetatud teenusepakkujad

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: @type field.
et: @type väli.

en: Also known as %labels.
et: Tuntud ka kui %labels.

en: 10 minute
et: 10 minutit

en: 30 minute
et: 30 minutit

en: !start-date to !end-date
et: !start-date kuni !end-date

en: Makes date/time fields available.
et: Võimaldab kuupäeva/kellaaja väljad.

en: The value input for field %field is invalid:
et: Välja %field väärtus on väär:

en: The value @date does not match the expected format.
et: Väärtus @date ei ole korrektses formaadis.

en: System date settings
et: Süsteemi kuupäeva seadistus

[ctx: datetime]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: datetime]
en: Time
et: Kellaaeg

en: E.g., @date
et: Nt. @date

en: Hide empty column
et: Peida tühi tulp

en: @entity is viewed
et: @entity vaadatakse

en: viewed @entity
et: vaadati @entity

en: Uploaded file.
et: Üleslaaditud fail.

en: Generate automatic URL alias
et: Loo automaatne URL alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
et: Võta see linnuke ära, kui soovid aliase käsitsi sisestada.

en: Configure URL alias patterns.
et: Seadista URL aliase muster.

en: Delete a field
et: Kustuta väli

en: Fields used in views
et: Vaadetes kasutatud väljad

en: Overview of fields used in all views.
et: Vaadetes kasutatavate väljade ülevaade.

en: And/Or, Rearrange
et: Ning/või, ümberkorraldamine

en: No fields have been used in views yet.
et: Selles vaates ei ole välju veel kasutatud.

en: The user permissions.
et: Kasutaja õigused

en: You don't have translatable entity types.
et: Sul ei ole tõlgitavaid olemi tüüpe.

en: Use a pager
et: Kasuta leheküljenumbreid

en: 1 item
et: 1 element

en: The description of the view.
et: Vaate kirjeldus.

en: The title of current display of the view.
et: Praeguse vaate pealkiri.

en: Apostrophe
et: Ülakoma

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
et: Kuupäev kujul MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
et: Kuupäev kujul DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
et: Kuupäev kujul WW (01 - 53).

en: monday wednesday friday
et: esmaspäev kolmapäev reede

en: Result summary
et: Tulemuse kokkuvõte

en: Use site default RSS settings
et: Kasuta saidi vaikimis RSS seadeid

en: No lock
et: Pole lukustust

en: to:
et: kuni:

en: (DEPRECATED)
et: (AEGUNUD)

en: Select media
et: Vali meedia

en: Remove media
et: Eemalda meediafail

en:  from
et:  alates

en: 5 minute intervals
et: 5 minutilised intervallid

en: long
et: pikk

en: short
et: lühike

en: This separator will be placed between the days. Use &#39&ltbr&gt&#39 to show each day on a new line.
et: See eraldaja on päevade vahel. Iga päeva uuel real näitamiseks kasuta &#39&ltbr&gt&#39 .
