Panopoly (7.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (50 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: user
az: İstifadəçi

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Replies
az: Cavablar

en: yes
az: bəli

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Article
az: Məqalə

en: new
az: yeni

en: error
az: səhv

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: edit
az: redaktə et

en: mail
az: poçt

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: User login
az: Loqin

en: Anonymous
az: Anonim

en: Germany
az: Almaniya

en: Azerbaijan
az: Azərbaycan

en: Kazakhstan
az: Qazaxıstan

en: Show
az: Göstər

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Languages
az: Dillər

en: Hide
az: Gizlət

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 min | @count min
az[0]: 1 dəqiqə
az[1]: @count dəqiqə

en: - Select -
az: - Seçin -

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: Next steps
az: Sonrakı addımlar
