Panopoly (7.x-1.70) - en to az translation catalogue (68 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Parent
az: Valideyn

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add new
az: Yenisin əlavə et

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Display
az: Monitor

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: Keywords
az: Açar söz

en: Picture
az: Şəkil

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Items
az: Elementlər

en: Advanced
az: Əlavə

en: Sort order
az: Sırala

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Day
az: Gün

en: Table
az: Cədvəl

en: Revert
az: Qaytarma

en: Caption
az: Başlıq

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Menus
az: Menyular

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Enter your keywords
az: Açar sözlərinizi daxil edin

en: About
az: Haqqında

en: Default image
az: Defolt şəkil

en: Search form
az: Axtarış forması

en: -1 (Unlimited)
az: -1 (Limitsiz)

en: PHP memory limit
az: PHP yaddaş limiti

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
az: Quraşdırma prosesində səhvlərin qarşısını almaq üçün PHP yaddaş limitinizi %memory_minimum_limit səviyyəsinə qədər artırmağı düşünün.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
az: Yeniləmə prosesində səhvlərin qarşısını almaq üçün PHP yaddaş limitinizi %memory_minimum_limit səviyyəsinə qədər artırın.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
az: Konfiqurasiyanızdan asılı olaraq, Drupal %memory_limit PHP yaddaş limiti ilə işləyə bilər. Bununla belə, %memory_minimum_limit PHP yaddaş limiti və ya yuxarısı tövsiyə olunur, xüsusən də saytınız əlavə fərdi və ya əlavə modullardan istifadə edirsə.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
az: %configuration-file faylında memory_limit parametrini redaktə edərək yaddaş limitini artırın və sonra veb serverinizi yenidən başladın (yaxud yardım üçün sistem administratorunuz və ya hostinq provayderinizlə əlaqə saxlayın).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
az: PHP yaddaş limitinizi artırmaqla bağlı yardım üçün sistem administratorunuz və ya hostinq provayderinizlə əlaqə saxlayın.

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
az: Son faylların harada saxlanacağını seçin. Şəxsi fayl yaddaşı ictimai fayllardan əhəmiyyətli dərəcədə daha çox yükə malikdir, lakin bu sahədəki fayllara məhdud giriş imkanı verir.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
az: Heç bir şəkil yüklənməsə, bu şəkil ekranda göstəriləcək.
