Panopoly (7.x-1.70) - en to gu translation catalogue (44 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Next
gu: આગળ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add new
gu: નવું ઉમેરો

en: Time
gu: સમય

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Path
gu: પાથ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: results
gu: પરિણામો

en: search
gu: શોધ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Text
gu: લખાણ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Day
gu: દિવસ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: About
gu: વિશે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
