Panopoly (7.x-1.71) - en to bs translation catalogue (48 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Next
bs: Sljedeći

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Parent
bs: Roditelj

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Time
bs: Vrijeme

en: Add
bs: Dodaj

en: Path
bs: Putanja

en: Display
bs: Prikaz

en: results
bs: rezultati

en: search
bs: pretraga

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Picture
bs: Slika

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Fields
bs: Polja

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Address
bs: Adresa

en: Day
bs: Dan

en: Table
bs: Tabela

en: Revert
bs: Vratiti

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Enter your keywords
bs: Unesite vaše ključne riječi

en: Alt text
bs: Alt tekst

en: Search form
bs: Forma za pretragu
