Panopoly (7.x-1.71) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: Time
ga: Am

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Prev
ga: Siar

en: Day
ga: Lá

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

[ctx: date_nav]
en: Next
ga: Ar aghaidh
