Panopoly (7.x-1.71) - en to ka translation catalogue (45 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Next
ka: შემდეგი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Parent
ka: მშობელი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Add new
ka: ახლის დამატება

en: Time
ka: დრო

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Display
ka: ჩვენება

en: results
ka: შედეგები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Picture
ka: სურათი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Fields
ka: ველები

en: Items
ka: ელემენტები

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Prev
ka: წინა

en: Day
ka: დღე

en: Table
ka: ცხრილი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: 1 user | @count users
ka[0]: 1 მომხმარებელი
ka[1]: @count მომხმარებელი
