Panopoly (7.x-1.72) - en to hr translation catalogue (83 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Next
hr: Sljedeći

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Categories
hr: Kategorije

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Parent
hr: Nadređen

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: Time
hr: Vrijeme

en: Add
hr: Dodaj

en: Path
hr: Putanja

en: Display
hr: Prikaz

en: results
hr: rezultati

en: search
hr: pretraga

en: Text
hr: Tekst

en: Theme
hr: Tema

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Picture
hr: Slika

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Fields
hr: Polja

en: Items
hr: Stavke

en: Advanced
hr: Napredno

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Prev
hr: Predhodni

en: Address
hr: Adresa

en: Day
hr: Dan

en: Table
hr: Tablica

en: Template
hr: Predložak

en: 1 item | @count items
hr[0]: @count stavka
hr[1]: @count stavke
hr[2]: @count stavki

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Revert
hr: Vrati

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Menus
hr: Izbornici

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: 1 user | @count users
hr[0]: @count korisnik
hr[1]: @count korisnika
hr[2]: @count korisnika

en: Enter your keywords
hr: Unesite vaše ključne riječi

en: Featured
hr: Istaknuto

en: About
hr: Opis

en: Pause
hr: Zaustavi

en: Default image
hr: Zadana slika

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: -1 (Unlimited)
hr: -1 (Bez ograničenja)

en: PHP memory limit
hr: Ograničenje memorije PHP-a

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
hr: Razmislite o povećanju vašeg PHP memorijskog ograničenja na %memory_minimum_limit kako bi spriječili pojavu pogrešaka u procesu instalacije.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
hr: Razmislite o povećanju vašeg PHP memorijskog ograničenja na %memory_minimum_limit kako bi spriječili pojavu pogrešaka u procesu nadogradnji.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
hr: U ovisnosti od vaših postavki, Drupal može raditi s PHP memorijskim ograničenjem od %memory_limit. Međutim, preporučuje se minimalno PHP memorijski ograničenje od %memory_minimum_limit,  naročito ako vaša lokacija koristi dodatne korisničke ili priložene module.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
hr: Povećajte memorijsko ograničenje tako što ćete promijeniti memory_limit parametar u datoteci %configuration-file i onda ponovo pokrenite vaš web server (ili kontaktirajte administratora Vašeg sustava administratora ili pružatelja usluge za pomoć).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
hr: Kontaktirajte administratora vašeg sustava  ili davatelja usluge oko povećanja PHP memorijskog ograničenja.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
hr: Za više informacija pogledajte <a href="@url">Drupal zahtjeve</a>.

en: Add image
hr: Dodaj sliku

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
hr: Ako nije otpremljena slika, ova slika će biti prikazana.

en: Searched %type for %keys.
hr: Pretraženo %type za %keys.

en: AHAH callback
hr: AHAH povratni poziv

en: Image style
hr: Stil slike

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.
