Panopoly (7.x-1.72) - en to hy translation catalogue (51 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Links
hy: Հղումներ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: results
hy: արդյունքները

en: search
hy: որոնել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Picture
hy: նկար

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Items
hy: Տարրեր

en: Prev
hy: Նախորդ

en: Day
hy: Օր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: 1 item | @count items
hy[0]: 1 տարր
hy[1]: @count տարրեր

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
hy: Եթե ոչ մի նկար չվերբեռնվի, կցուցադրվի այս նկարը:
