Panopoly (7.x-1.72) - en to kn translation catalogue (62 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: results
kn: ಫಲಿತಾಂಶ

en: search
kn: ಹುಡುಕು

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Simple
kn: ಸರಳ

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Pause
kn: ತಾತ್ಕಲಿಕ ತಡೆ

en: Play
kn: ಚಲಾಯಿಸು

en: Add links
kn: ಕೊಂಡಿಗಳನ್ನು ಸೇರಿಸಿ
