Panopoly (7.x-1.72) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Search form
mg: Fikarohana
