Panopoly (7.x-1.73) - en to ast translation catalogue (48 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Categories
ast: Categoríes

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Parent
ast: Padre

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: Path
ast: Camín

en: Display
ast: Pantalla

en: results
ast: Resultaos

en: search
ast: guetar

en: Text
ast: Testu

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Picture
ast: Imaxe

en: Configure
ast: Configurar

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Items
ast: Elementos

en: Table
ast: Tabla

en: 1 item | @count items
ast[0]: 1 elementu
ast[1]: @count elementos

en: Revert
ast: Desfacer

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu

en: PHP memory limit
ast: Llimite de memoria de PHP
