Panopoly (7.x-1.73) - en to ca translation catalogue (95 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Next
ca: Següent

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Parent
ca: Pare

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add new
ca: Afegeix-ne nous

en: Time
ca: Hora

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: Display
ca: Visualització

en: results
ca: resultats

en: search
ca: cerca

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Theme
ca: Tema

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Picture
ca: Imatge

en: Titles
ca: Títols

en: Configure
ca: Configura

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Fields
ca: Camps

en: Items
ca: Elements

en: Advanced
ca: Avançat

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Prev
ca: Ant.

en: Address
ca: Adreça

en: Day
ca: Dia

en: Table
ca: Taula

en: Template
ca: Plantilla

en: 1 item | @count items
ca[0]: 1 element
ca[1]: @count elements

en: Add file
ca: Afegeix un fitxer

en: Caption
ca: Subtítol

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Video
ca: Vídeo

en: User Profile
ca: Perfil d'usuari

en: Current search
ca: Cerca actual

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Information
ca: Informació

en: Menus
ca: Menús

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris

en: Enter your keywords
ca: Introduïu les vostres paraules clau

en: Featured
ca: Distintiu

en: About
ca: Detalls

en: Admin
ca: Administrador

en: Default image
ca: Imatge predeterminada

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Change theme
ca: Canvia el tema

en: Awesome
ca: Fantàstic

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: -1 (Unlimited)
ca: -1 (sense límit)

en: PHP memory limit
ca: Límit de memòria de PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
ca: Considereu la possibilitat d'augmentar la memòria límit de PHP a %memory_minimum_limit per tal de prevenir errors durant el procés d'instal·lació.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
ca: Considereu la possibilitat d'augmentar la vostra memòria límit de PHP a %memory_minimum_limit per tal de prevenir errors durant el procés d'actualització.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
ca: Depenent de la vostra configuració, Drupal pot executar-se amb el límit de memòria de PHP %memory_limit. No obstant, en alguns casos es recomana un límit de memòria de PHP %memory_minimum_limit o superior, especialment, si el vostre lloc web utilitza mòduls addicionals propis o contribuïts.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
ca: Augmenteu el límit de memòria editant el paràmetre <em>memory_limit</em> en el fitxer %configuration-file i reinicieu el servidor web (o contacteu amb l'administrador del sistema o bé amb el vostre proveïdor d'hostatge per rebre assistència).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
ca: Contacteu l'administrador o bé el proveïdor d'hostatge per rebre assistència de com augmentar el límit de memòria de PHP.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
ca: Vegeu <a href="@url">Requeriments del Drupal</a> per a més informació.

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ca: Seleccioneu on voleu emmagatzemar els fitxers finals. L'emmagatzemament de fitxers privats té una sobrecàrrega significant respecte els fitxers públics, però permet l'accés restringit als fitxers d'aquest camp.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
ca: Si no es carrega cap imatge, al visualitzar el contingut es mostrarà aquesta.

en: Searched %type for %keys.
ca: Cercat %type per %keys.

en: AHAH callback
ca: Callback AHAH

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.

[ctx: date_nav]
en: Prev
ca: Anterior

[ctx: date_nav]
en: Next
ca: Següent
