Panopoly (7.x-1.75) - en to bg translation catalogue (65 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Next
bg: Още

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Time
bg: Време

en: Add
bg: Добави

en: Path
bg: Път

en: Display
bg: Дисплей

en: results
bg: Резултати

en: search
bg: Търсене

en: Text
bg: Текст

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Picture
bg: Изображение

en: Titles
bg: Заглавия

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Items
bg: Новини

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Address
bg: Адрес

en: Day
bg: Ден

en: Table
bg: Таблица

en: Template
bg: Шаблон

en: 1 item | @count items
bg[0]: 1 новина
bg[1]: @count новини

en: Revert
bg: Връщане

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Menus
bg: Менюта

en: 1 user | @count users
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: @count потребители

en: Enter your keywords
bg: Въведете ключови думи

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: PHP memory limit
bg: PHP лимит на памет

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
bg: Помислете за увеличаване на PHP лимита на паметта до %memory_minimum_limit, за да избегнете евентуални грешки при инсталацията.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
bg: Помислете за увеличаване на PHP лимита на паметта до %memory_minimum_limit, за да избегнете евентуални грешки при обновяването.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
bg: В зависимост от конфигурацията, Drumal може да работи и с %memory_limit PHP лимит на паметта. Въпреки това е препоръчителен лимит от %memory_minimum_limit или повече, особено ако Вашия сайт използва допълнителни модули.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
bg: Увеличете лимита на паметта като редактирате memory_limit параметъра във файла %configuration-file и след това рестартирайте Вашия уеб сървър (или се свържете с вашия системен администратор или хостинг доставчик за съдействие).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
bg: Свържете се с Вашия системен администратор или хостинг доставчик за съдействие по увеличаването на PHP лимита на паметта.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
bg: Прегледайте <a href="@url">Drupal изискванията</a> за повече информация.
