Panopoly (7.x-1.75) - en to ug translation catalogue (51 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add new
ug: يېڭىنى قوشۇش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Text
ug: تېكىست

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Address
ug: ئادرېس

en: Day
ug: كۈن

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Caption
ug: تېما

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Enter your keywords
ug: ئاچقۇچلۇق سۆزنى كىرگۈزۈڭ

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: Original Size
ug: ئەسلى چوڭ- كىچىكلىكى

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Heading 1
ug: ماۋزۇ 1

en: Heading 2
ug: ماۋزۇ 2

en: Heading 3
ug: ماۋزۇ 3

en: Heading 4
ug: ماۋزۇ 4
