Panopoly (7.x-1.76) - en to kk translation catalogue (57 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Next
kk: Келесі

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: Path
kk: Жол

en: results
kk: нәтижелер

en: search
kk: Іздеү

en: Text
kk: Текст

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Picture
kk: Сүрет

en: Configure
kk: Баптау

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Fields
kk: Өрістер

en: Items
kk: Элементтер

en: Table
kk: Кесте

en: 1 item | @count items
kk[0]: 1 элемент

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: Enter your keywords
kk: Өз кілтсөздеріңізді енгізіңіз

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: -1 (Unlimited)
kk: -1 (Шексіз)

en: PHP memory limit
kk: PHP жадының шегі

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
kk: Назар аударыңыз! PHP жадының лимитін %memory_minimum_limit дейін өсіру жаңарту процессінде қателерді болдырмауға көмектеседі.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
kk: Назар аударыңыз! PHP жадының лимитін %memory_minimum_limit дейін өсіру жаңарту процессінде қателерді болдырмауға көмектеседі.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
kk: Қоылған конфигурацияға сай Drupal %memory_limit жады лимитімен жұмыс жаса алады, бірақ, ұсыныс бойынша жады кем дегенде %memory_minimum_limit, не одна жоғары болса, сайт тұрақты жұмыс жасайды, әсіресе, егер сіз қосымша модульдерді қолдансаңыз.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
kk: %configuration-file файлындағы memory_limit параметрін өзгертіп, жадының лимитін көтеріңіз. Содан соң сіздің веб-серверіңізді қайта жүктеңіз (немесе жүйелік администратор не хостинг-провайдеріңізге хабарласыңыз).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
kk: PHP жадының лимитін көтеру үшін жүйелік администратор не хостинг-провайдеріңізге хабарласыңыз.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
kk: Көбірек ақпарат алу үшін <a href="@url">Друпалдың талаптарымен</a> танысыңыз.
