Panopoly (7.x-1.76) - en to km translation catalogue (73 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Parent
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: results
km: លទ្ធផល

en: search
km: ស្វែងរក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Picture
km: រូបភាព

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Items
km: ធាតុ

en: Prev
km: មុន

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Table
km: តារាង

en: 1 item | @count items
km[0]: ធាតុ @count

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់

en: Enter your keywords
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​របស់​អ្នក

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: About
km: អំពី

en: Default image
km: រូបភាព​លំនាំ​ដើម

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: -1 (Unlimited)
km: -១ (គ្មាន​ដែន​កំណត់​)

en: PHP memory limit
km: ព្រំដែន​អង្គ​ចងចាំ PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
km: ពិចារណា​ការ​បង្កើន​ព្រំដែន​អង្គ​ចងចាំ PHP របស់​អ្នក​ទៅ %memory_minimum_limit ដើម្បី​ការពារ​កំហុស​ក្នុង​ដំណើរការ​ដំឡើង ។

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
km: ពិចារណា​បង្កើន​ព្រំដែន​អង្គ​ចងចាំ PHP របស់​អ្នក​ទៅ %memory_minimum_limit ដើម្បី​ជួយ​ការពារ​កំហុស​ក្នុង​ដំណើរការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
km: អាស្រ័យ​លើ​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​របស់​អ្នក Drupal អាច​ដំណើរការ​ជាមួយ​ព្រំដែន​អង្គ​ចងចាំ PHP %memory_limit ។ ទោះជា​យ៉ាង​ណា​ក៏ដោយ ព្រំដែន​អង្គ​ចងចាំ PHP %memory_minimum_limit ឬ​លើស​នេះ ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍ ជាពិសេស​ប្រសិនបើ​តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក ប្រើ​ម៉ូឌុល​ផ្ទាល់​ខ្លួន​បន្ថែម ឬ​ម៉ូឌុល​ដែល​បាន​ចែកចាយ ។

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
km: បង្កើន​ព្រំដែន​អង្គ​ចងចាំ ដោយ​កែសម្រួល​ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ memory_limit ក្នុង​ឯកសារ %configuration-file ហើយ​បន្ទាប់​មក​ចាប់ផ្ដើម​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក​ឡើងវិញ​ (ឬ​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ឬ​ក្រុមហ៊ុន​ផ្ដល់​សេវា​បង្ហោះ សម្រាប់​ជា​ជំនួយការ) ។

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
km: ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​ប្រព័ន្ធ​របស់​អ្នក ឬ​ក្រុមហ៊ុន​ផ្ដល់​សេវា​បង្ហោះ សម្រាប់​ជា​ជំនួយ​ដល់​ការ​បង្កើន​ព្រំដែន​អង្គ​ចងចាំ​ PHP របស់​អ្នក ។

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
km: ចំពោះ​ព័ត៌មាន​បន្ថែម សូម​មើល <a href="@url">តម្រូវការ Drupal </a> ។

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
km: ជ្រើស​កន្លែង​ដែល​ត្រូវ​រក្សាទុក​ឯកសារ​ចុង​ក្រោយ​ ។ ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឯកជន​មានការ​ប្រើ​ប្រាស់​ខ្លាំង​ច្រើន​​ជាង​ឯកសារ​សាធារណៈ ប៉ុន្តែ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ចូល​ដំណើរ​ការមាន​កម្រិត​ចំពោះ​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​វាល​នេះ ។

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
km: បើ​សិន​ជា​គ្មាន​រូប​ភាព​ត្រូវ​ផ្ទុក​ឡើង​ទេ រូប​ភាព​នេះ​នឹង​បង្ហាញ​ឡើង​នៅ​ពេល​បង្ហាញ ។

en: Searched %type for %keys.
km: បាន​ស្វែង​រក​ %type ​សម្រាប់​ %keys ។

en: AHAH callback
km: ហៅ​ AHAH ​ទៅ​វិញ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។
