Panopoly (7.x-1.76) - en to lv translation catalogue (81 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Parent
lv: Vecāks

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: Path
lv: Ceļš

en: Display
lv: Ekrāns

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Picture
lv: Attēls

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fields
lv: Lauki

en: Items
lv: Vienumi

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Prev
lv: Iepr

en: Address
lv: Adrese

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: 1 item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Caption
lv: Paraksts

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Information
lv: Informācija

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Enter your keywords
lv: Ievadiet atslēgas vārdus

en: Featured
lv: Eksponētais

en: About
lv: Par

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: PHP memory limit
lv: PHP atmiņas limits

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
lv: Skati <a href="@url">Drupal prasības</a>, lai uzzinātu vairāk.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
lv: Ja netiks augšupielādēts attēls, šis attēls tiks rādīts ekrānā.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.

[ctx: date_nav]
en: Prev
lv: Iepriekšējais

[ctx: date_nav]
en: Next
lv: Nākamais
