Panopoly (7.x-1.77) - en to eo translation catalogue (64 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Next
eo: Sekva

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Parent
eo: Patro

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Time
eo: Tempo

en: Add
eo: Aldonu

en: Path
eo: Vojo

en: results
eo: rezultoj

en: search
eo: serĉu

en: Text
eo: Teksto

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Picture
eo: Bildo

en: Configure
eo: Agordu

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Fields
eo: Kampoj

en: Items
eo: Eroj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: request a new password
eo: peti novan pasvorton

en: Day
eo: Tago

en: Table
eo: Tabelo

en: 1 item | @count items
eo[0]: @count ero
eo[1]: @count eroj

en: Add file
eo: Aldonu dosieron

en: Revert
eo: Malfari

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: Menus
eo: Menuoj

en: 1 user | @count users
eo[0]: 1 uzanto
eo[1]: @count uzantoj

en: Enter your keywords
eo: Enigu viajn ŝlosilvortojn

en: Awesome
eo: Mirinda

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: PHP memory limit
eo: PHP memorlimo

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
eo: Konsideru pligrandigi vian limon de memoro en PHP al %memory_minimum_limitpor helpi eviti erarojn en la instalado.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
eo: Depende de via agordado, Drupalo povas funkcii kun PHP-memorlimo de %memory_limit.Tamen, PHP-memorlimo de %memory_minimum_limit aŭ pli multe estas rekomendita,speciale se via retejo uzas aldonajn laŭmendajn aŭ kontribuitajn modulojn.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
eo: Pligrandigu la memorlimon per redakto de la parametro de memory_limit enla dosiero %configuration-file kaj tiam restartigu vian retservilon (aŭ kontaktuvian sistemadministranton aŭ gastiganton por helpo).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
eo: Kontaktu vian sistemadministranton aŭ gastiganton por helpo kun la pliigode via PHP-memorlimo.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
eo: Vidu la <a href="@url">postulojn de Drupalo</a> por pliaj informoj.

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: Choose a theme
eo: Elektu haŭton
