Panopoly (7.x-1.77) - en to mk translation catalogue (14 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Add
mk: Додај

en: search
mk: барање

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Menus
mk: Менија

[ctx: date_nav]
en: Prev
mk: Претходен

[ctx: date_nav]
en: Next
mk: Следен
