Panopoly (7.x-1.78) - en to am translation catalogue (32 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: Path
am: ዱካ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Configure
am: ውቀር

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: PHP memory limit
am: የፒኤችፒ ማህደረ ትውስታ ገደብ
