Panopoly (7.x-1.79) - en to eu translation catalogue (79 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: Time
eu: Ordua

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: results
eu: Emaitzak

en: search
eu: bilaketa

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: Text
eu: Testua

en: Theme
eu: Tema

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Picture
eu: Irudia

en: Titles
eu: Izenburuak

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Items
eu: Elementuak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Prev
eu: Aur

en: Address
eu: Helbidea

en: Day
eu: Eguna

en: Table
eu: Taula

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: 1 item | @count items
eu[0]: Elementu bat
eu[1]: @count elementu

en: Middle
eu: Erdian

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Information
eu: Informazioa

en: Simple
eu: Sinplea

en: Menus
eu: Menuak

en: 1 user | @count users
eu[0]: erabiltzaile 1
eu[1]: @count erabiltzaile

en: Enter your keywords
eu: Idatzi bilaketarako hitzak

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: About
eu: (r)i buruz

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Pause
eu: Gelditu

en: Default image
eu: Irudi lehenetsia

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Change theme
eu: Tema aldatu

en: Unordered List
eu: Ordenatu gabeko zerrenda

en: Awesome
eu: Izugarria

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: -1 (Unlimited)
eu: -1 (mugarik gabe)

en: PHP memory limit
eu: PHP memoria muga

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
