Panopoly (7.x-1.79) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Content
ky: Мазмун

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Save
ky: Сактоо

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.
