Panopoly (7.x-1.79) - en to os translation catalogue (32 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Categories
os: Категоритæ

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон

en: Add
os: Бафтау

en: Path
os: Фæндаг
