Panopoly (7.x-1.79) - en to uk translation catalogue (144 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Next
uk: Наступний

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Categories
uk: Категорії

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Parent
uk: Батько

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Add new
uk: Додати новий

en: Time
uk: Час

en: Add
uk: Додати

en: Path
uk: Шлях

en: Display
uk: Показ

en: results
uk: результати

en: search
uk: пошук

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Тема

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Picture
uk: Зображення

en: Titles
uk: Заголовки

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: Fields
uk: Поля

en: Items
uk: Елементи

en: Advanced
uk: Розширені

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Prev
uk: Попередній

en: Address
uk: Адреса

en: request a new password
uk: запит нового пароля

en: Day
uk: День

en: Table
uk: Таблиця

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Template
uk: Шаблон

en: 1 item | @count items
uk[0]: @count елемент
uk[1]: @count елемента
uk[2]: @count елементів

en: Add file
uk: Додати файл

en: Middle
uk: Середина

en: Revert
uk: Відновити

en: Caption
uk: Підпис

en: Sidebar
uk: Панель

en: Video
uk: Відео

en: User Profile
uk: Профіль користувача

en: Slider
uk: Повзунок

en: Current search
uk: Поточний пошук

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Style Settings
uk: Параметри стилю

en: Information
uk: Відомості

en: Simple
uk: Просте

en: Menus
uk: Меню

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: User Roles
uk: Ролі користувачів

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: Enter your keywords
uk: Введіть ключові слова для пошуку

en: Expand all children
uk: Розгорнути всі підпункти

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Original Size
uk: Початковий розмір

en: Live Preview
uk: Швидкий Перегляд

en: Admin
uk: Адмін

en: Pause
uk: Призупинити

en: Default image
uk: Базове зображення

en: Search type
uk: Тип пошуку

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: Play
uk: Відтворити

en: Field Settings
uk: Параметри поля

en: Alt text
uk: Альтернативний текст

en: Change theme
uk: Змінити тему

en: Spell Check
uk: Перевірка правопису

en: Unordered List
uk: Ненумерований список

en: Ordered List
uk: Нумерований список

en: Awesome
uk: Вражаюче

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: -1 (Unlimited)
uk: -1 (Необмежено)

en: PHP memory limit
uk: Обмеження пам’яті PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
uk: Для уникнення помилок під час процесу встановлення забезпечте збільшення обмеження пам’яті PHP до %memory_minimum_limit.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
uk: Для уникнення помилок під час процесу оновлення забезпечте збільшення обмеження пам'яті PHP до %memory_minimum_limit.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
uk: Залежно від конфігурації Друпал може працювати з обмеженням пам’яті PHP рівним %memory_limit. Однак, рекомендовано встановити обмеження пам’яті PHP %memory_minimum_limit або вище, особливо якщо на сайті використовуються власні та внесені модулі.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
uk: Збільшіть обмеження пам’яті шляхом редагування параметра memory_limit в файлі %configuration-file, після чого перезавантажте свій вебсервер (або зверніться про допомогу до свого системного адміністратора чи хостінг-провайдера).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
uk: За допомогою щодо збільшення обмеження пам’яті PHP зверніться до свого системного адміністратора чи хостінг-провайдера.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
uk: Перегляньте сторінку <a href="@url">Вимоги Друпал</a> для додаткової інформації

en: Add image
uk: Додати зображення

en: The advanced form may have additional options based upon the search type. For example the advanced content (node) search form will allow searching by node type and taxonomy term.
uk: Розширена форма може мати додаткові опції залежно від типу пошуку. Наприклад, розширена форма пошуку вмісту (матеріалу) дозволить виконувати пошук за типом матеріалу і терміном таксономії.

en: Same page
uk: Та сама сторінка

en: Override default prompt
uk: Переписати базове запрошення

en: @type search form
uk: Форма пошуку типу @type

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
uk: Вкажіть кінцеве місце збереження файлів. Приватне сховище файлів забирає більше ресурсів, ніж загальнодоступне, але дозволяє обмежити доступ до файлів лише через це поле.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
uk: Це зображення буде показуватися на сторінці, якщо не викладено жодного зображення.

en: Searched %type for %keys.
uk: Пошук %type по запиту %keys.

en: AHAH callback
uk: AHAH зворотного виклику

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.

en: Set active
uk: Встановити активним

[ctx: date_nav]
en: Prev
uk: Попер

[ctx: date_nav]
en: Next
uk: Наст

en: Missing/broken type
uk: Відсутній/пошкоджений тип

en: Test Page
uk: Тестова сторінка

en: Heading 1
uk: Заголовок 1

en: Heading 2
uk: Заголовок 2

en: Heading 3
uk: Заголовок 3

en: Context Settings
uk: Налаштування контексту

en: magically generated
uk: згенеровані магічно

en: Reusable Settings
uk: Налаштування багаторазовості

en: Add text
uk: Додати текст

en: Primary Image
uk: Основне зображення

en: Make this reusable
uk: Зробити це багаторазовим

en: Column Header
uk: Заголовок колонки

en: Heading 4
uk: Заголовок 4

en: Add reusable pane
uk: Додати багаторазовий фрагмент панелі

en: You do have not created any reusable widgets.
uk: Ще не створено жодного багаторазового віджета.

en: Reusable Content Panes
uk: Багаторазові фрагменти вмісту

en: Add content item
uk: Додати матеріал

en: Add content list
uk: Додати перелік матеріалів

en: Reusable Content
uk: Багаторазовий вміст

en: No Preview
uk: Без перегляду
