Panopoly (7.x-1.80) - en to pa translation catalogue (25 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: search
pa: ਖੋਜ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
