Panopoly (7.x-1.83) - en to ne translation catalogue (55 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: results
ne: परिणामहरू

en: search
ne: खोज

en: Text
ne: अक्षर

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Picture
ne: तस्विर

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Day
ne: दिन

en: Table
ne: तालिका

en: Menus
ne: मेनु

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता

en: Enter your keywords
ne: शब्दहरू हाल्नुस

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: About
ne: बारेमा

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Footer First Column
ne: फुटर पहिलो Column

en: Footer Second Column
ne: फुटर दोस्रो Column

en: Footer Third Column
ne: फुटर तेस्रो Column
