Panopoly (7.x-1.84) - en to bo translation catalogue (105 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Next
bo: འོག་མ

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add new
bo: གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: results
bo: མཇུག་འབྲས

en: search
bo: འཚོལ་བཤེར

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Picture
bo: པར

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Prev
bo: གོང་མ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Day
bo: ཉིན

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: 1 item | @count items
bo[0]: ནང་ཚན་@count

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Current search
bo: མིག་སྔའི་འཚོལ་བཤེར།

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Update Preview
bo: སྔོན་ལྟ་གསར་སྒྱུར།

en: Login Destination
bo: དམིགས་གནས་སུ་འཇུག་པ།

en: Enter your keywords
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གནད་ཚིག་འཇུག་རོགས

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Default image
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་པར་རིས

en: Search type
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་རིགས

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Display Type
bo: མངོན་འཆར་བྱེད་སྟངས།

en: Change theme
bo: བརྗོད་གཞི་བརྗེ་བ

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: -1 (Unlimited)
bo: -1༼ཚད་འཛིན་བྱས་མེད༽

en: PHP memory limit
bo: PHP་ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་PHP ཡི་ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན་%memory_minimum_limit་ལ་མཐོ་རུ་བཏང་ནས། སྒྲིག་འཇུག་གི་རྒྱུད་རིམ་ཁྲོད་ནོར་འཁྲུལ་འབྱུང་བར་སྔོན་འགོག་བྱེད་ཐུབ།

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་PHP ཡི་ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན་%memory_minimum_limit་ལ་མཐོ་རུ་བཏང་ནས། གསར་སྒྱུར་གྱི་རྒྱུད་རིམ་ཁྲོད་ནོར་འཁྲུལ་འབྱུང་བར་སྔོན་འགོག་བྱེད་ཐུབ།

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་སྟངས་ལ་བསྟུན་ནས། PHP ནང་གསོག་གི་ཚོད་འཛིན་%memory_limit་ཡི་ཐོག་ཏུ་Drupal་འཁོར་རྒྱུག་བྱེད་ཐུབ། ཡིནའང་PHP་ནང་གསོག་གི་ཚོད་འཛིན་དེ་%memory_minimum_limit་དང་ཡང་ན་དེ་ལས་མཐོ་བ་ཞིག་བསྒྲིག་ན་རང་བཟོས་དང་མི་གཞན་གྱིས་ཕུལ་བའི་མ་དཔེ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར་མཁོ།

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
bo: ཡིག་ཆ་%configuration-file་ནང་གི་memory_limit ཞེས་པ་བསྒྱུར་ནས་ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན་མཐོ་རུ་གཏོང་བ་དང་། དེ་ནས་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཞབས་ཞ་བ་འགོ་བསྐྱར་འཛུགས་བྱེད་དགོས༼ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱི་མ་ལག་དོ་དམ་པ་དང་དྲ་གནས་མཁོ་འདོན་མཁན་ལ་འབྲེལ་བ་བྱོས༽

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
bo: ཁྱེད་རང་གི་མ་ལག་དོ་དམ་པ་དང་ཡང་ན་དྲ་གནས་མཁོ་སྤྲོད་མཁན་ལ་འབྲེལ་བ་བྱས་ནས་PHP ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན་མཐོ་རུ་གཏོང་བ།

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
bo: <a href="@url">Drupal མ་ལག་གི་དགོས་མཁོ་</a>་ནས་དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན་ལ་གཟིགས།

en: Add image
bo: རི་མོ་ཁ་སྣོན།

en: The advanced form may have additional options based upon the search type. For example the advanced content (node) search form will allow searching by node type and taxonomy term.
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་རེའུ་མིག་ལ་འཚོལ་བཤེར་རིགས་ལ་བརྟེན་པའི་ཟུར་སྣོན་གདམ་ཚན་ཡོད་སྲིད། དཔེར་ན་མཐོ་རིམ་ནང་དོན༼སྦྲེལ་གནས༽འཚོལ་བཤེར་གྱི་རེའུ་མིག་གིས་སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས་དང་རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་སྤྱད་ནས་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་དུ་འཇུག

en: Same page
bo: གཅིག་མཚུངས་ཀྱི་དྲ་ངོས

en: Override default prompt
bo: སོར་བཞག་གི་དྲན་སྐུལ་བརྗེ་བ

en: @type search form
bo: @type་འཚོལ་བཤེར་རེའུ་མིག

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
bo: མཐའ་མཇུག་གི་ཡིག་ཆ་གང་དུ་ཉར་དགོས་པར་གདམ་དགོས། སྒེར་དང་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བསྡུར་ན་སྒེར་གྱི་གསོག་འཇོག་ལ་འགྲོ་སོང་ཆེ། ཡིནའང་གནས་ཁོངས་འདིའི་ཡིག་ཆའི་བེད་སྤྱོད་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་ཐུབ།

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
bo: གལ་སྲིད་པར་རིས་ཤིག་ཡར་སྤྲོད་མ་བྱས་ཚེ་པར་རིས་འདི་འཆར་ངོས་སུ་ཤར་ངེས།

en: Searched %type for %keys.
bo: %keys་ལ་%type་འཚོལ་བཤེར་བྱས་པ།

en: AHAH callback
bo: AHAH ཕྱིར་སྒྲིག

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།

en: Missing/broken type
bo: ཚང་མེད་པའམ་སྐྱོན་ཤོར་བའི་རིགས
