Panopoly (7.x-1.84) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: Footer
sr: Подножје

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Day
sr: Дан

en: Template
sr: Шаблон

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Enter your keywords
sr: Унесите кључне речи
